Widok

Jak żyć, no jak tu żyć ?

Cooo? Debata z pisiorem? Ja bym miał rozmawiać z pisiorem?
No nie, co to to nie, na żadne debaty z pisiorem nie będę się stawiał.
O czym z takim miałbym rozmawiać? Przecież wiadomo, że z pisorami nie ma o czym rozmawiać.
Czy da się z pisiorem coś pokombinować ? Wszyscy wedzą, że się nie da. Zaraz z tym do CBA poleci.

Plebs taki, że się z nm nie dogadasz, beztalencie.
Nie to co ja. Ma się ten talent po dziadkach, co to Niemców na wojnie kroili, i parę walizek łupów do kraju przywieźli.
A teraz ? Jak tu żyć? Jak tu żyć z tymi pisiorami?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Łowco (tzw. stary ruski), akurat w kombinowaniu ta grupa jest w czołówce świata.
A na pytanie jak żyć na Pomorzu, w Trójmieście ludzie odpowiedzieli 21.10. Wisienką na torcie będzie 04.11.

A ty co poczniesz po 04.11?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pójdzie na grzyby.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

nadzieje mam ze w pisie
za pisem sa takze normalni ludzie
tacy ktorzy chca zyc normalnie i chca tego dla innych
niestety autor licznej produkcji watkow niczym flaki z olejem
(nie jadlam czegos tak obrzydliwego
ale sama nazwa mdli wystarczajaco)
nie przejawia swiadomosci otwartej
przynajmniej ...na wyjecie zawartosci z puszki
i wyniuchanie czy aby nie smierdzi

produkcja dla samego siebie
podjudzania i karmienia sie efektem podjudzenia
oj choryś czleku..choryś

narcyzm to nie jest ..inna dewiacja
powiazana z dewocja
w meskim wydaniu

tak naprawde
zal tego co sam sobie pęta dobrowolnie nakłada a potem chełpi sie źe wolnosć w tym i dobro i zbawienie jest
a to tylko powróz swędzi
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szekspir był prorokiem i genialnie to przewidział. Las Birnamu zbliża się z każdym rokiem do Gdańska i mapka to dokładnie pokazuje:

https://wbdata.pl/wybory-samorzadowe-2018-mapy/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie widać żebyś wspierał swojego jedynie słusznego kandydata.
Nie wróżę wam dobrze.
Obawiam się, że za rok - tak jak w 89 - komuna upadnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ależ to jest g. prawda!
Nie lękajcie się tak "prawdziwki"! Przecież ojciec rzeczywiście jedynie słusznego kandydata (tu się zgadzam) był jednym z ojców Platformy.
Niech wiatr pójdzie od morza jak w 80-tym. A co do komuny odmienianej przez przypadki i przypisywanej adwersarzom.....to....przyganiał kocioł garnkowi....a sam smoli!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czasy się zmieniły, Bałtyk zanieczyszczony i wiatr wieje, jak trzeba, od nieskażonych Karpat. Las Birnamu szumi pod bramami Gdańska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak pokazuje mapka , postkomuna znalazła się w pułapce - z jednej strony morze, z drugiej Kaszubi, dokąd tu wiać ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak pokazują wyniki wyborów - komunie nie udało się wziąć ani sejmiku, ani Gdyni, ani Sopotu, ani Słupska. 04.11 nie uda się komunie zabrać Gdańska.

Jak będziesz żył w takim regionie komuchu?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jako prawda postkomunik skoro prawda jest zadowolany, że "komunie" nie udało się wziąć nic w mateczniku to znaczy sie, że to nie-komuna nie przęjeła władzy albo prawda nie jest postkomunikiem. No to prawda ma prawda problem z określeniem własnej osobowości.
To się nazywa shizofrania albo jakoś tak. A jak żyć? Najlepiej w prawdzie, a nie w hipopokryzji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kogut.
Senator Kogut.
Mówi Ci to coś, łowco?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest ich duma, podobnie jak PRL-owski prokurator, który skazywał na wieloletnie więzienie członków "S".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fubu

A premier Kopacz, mówi Ci coś ? I nazwisko zabójcy Iwony Cygan ze Szczucina ?
A prezydent HG-W mówi ci coś ? I mafia reprywatyzacyjna w Ratuszu ? I zamordowanie Jolanty Brzeskiej ?
Przypadek Pawła Adamowicza nic ci nie mówi ?
Układ Gdański vel Mała Sycylia też ci nic nie mówi ?
Nazwisko błyskotliwego pana Smogorzewskiego z Legionowa mówi ci coś ?
Lista jest dłuuuuga.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Pewnie, że mówi.
A mówi mi to, że to Ty, Mój Drogi, twierdzisz, że z pisiorami nie da się nic zakombinować a nie ja.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jakby tego było komu mało, to dodajmy jeszcze to:

Jest rok 2018. Jakby na to nie patrzeć jest to wiek XXI i powinien charakteryzować się postępem. A jak jest naprawdę?

Wróćmy do lat 90tych. Obserwowałem któregoś dnia wieczorem gdzieś w połowie tej dekady akcję gangu na naszym spokojnym osiedlu. I słuszałem też o porachunkach mafijnych w firmach budowlanych. Myślę, że wszyscy wtedy martwili się też o to, czy nasttępnego dnia zastaną swój samochód tam gdzie został on zaparkowany poprzednego dnia.

Już wtedy ostrzegano przed tego rodzaju rozwojem sytuacji. I co ? I nico. Niektóre środowiska najbardziej aktywne wtedy politycznie, kwesie takie bagatelizowały i zamiatały pod dywan. No i w efekcie promowania takowej swoistej postkomunistycznej etyki w Gdańsku powstał układ gdański, zwany Małą Sycylią, a w ratuszu warszawskim rozpanoszyła się mafia reprywatyzacyjna. Czyli postęp był, ale jakby na odwyrtkę.

Cicho, sza, lepiej udawać, że nic się nie stało ? A u was bijut niegrow ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

W wyniku ostatnich wyborów parlamentarnych wróciła do Polski komuna. I co? i nic. Za rok komuna upadnie.

Łowco (tzw. stary ruski), jak napisał Gdynianin - skoro jest tak dramatycznie to w niedzielę będzie dobra zmiana. Zgodzisz się? Czy tylko bąki puszczasz żeby pośmierdziało?

Ja kocham całe Trójmiasto.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Yes, yes, złodziej kocha cudze portfele.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kogo nazywasz zlodziejem stary smieciarzu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A Gagarin, mówi tobie cos
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pan rooster był widywany na oddziałach różnych. Złośliwcy mówią, że w papierach nie chce być red, ale yellow.

I która wersję wybrać? Bo każdy to śpiewał.... jest slaaajjjjd.

https://www.youtube.com/watch?v=9FQT8zrsLzE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten prokurator teraz jest ostoją 'sprawiedliwosci' - tej jedynie slusznej, ktora jest pokazywana w tv trwam i tv-rezim.

Ps. Jak w gdansku jest tak zle to 4.11 bedzie zmiana prawda stary komunisto?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam Was miło
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak poznasz tutejszych frustratow i zobaczysz jacy sa ludzie w trojmiescie poza normalnymi to ci szczeka opadnie i przestanie ci byc milo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Stary, i co ty zrobisz 5.11? Przeżyjesz porażkę? Wyprowadzisz się z Trójmiasta? Potniesz się?
Czy standardowo będziesz kontynuował wylewanie swojej frustracji tutaj?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeszcze jeden nad wyraz tolerancyjny...oglądacz niemieckiej szczujni TVN24,ofiara sieczki propagandowej targowickiej mniejszości
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Raczej amerykańskiej niemiecka kasa to polsat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kak odetną cię od internetu za zaskomlesz: ''cooo, ja bez internetu???''
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Hydepark

Ludzie z Trójmiasta, kim Wy jesteście? (170 odpowiedzi)

Ja nie wiem skąd Wy się się tutaj znaleźliście, ale potrzeba Wam chyba jakiejś turbo (albo raczej...

Własna firma? (44 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was prowadzi własna firmę i pracuje jako Wirtualna asystentka? Z tego co słyszałam to...

Życie po śmierci (3 odpowiedzi)

W związku z tematem na forum. Zjedzony banana owoc bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt (Rdz...

do góry