Widok

Jaka marka opon zimowych?

Jaką markę opon polecilibyście? Co sądzicie o Kormoranie, Imperialu? Może polecicie jakąś na prawdę dobrą sprawdzoną markę opon zimowych dla samochodu osobowego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Paxaro- przystępna cena
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

oponę musisz dobrać do auta, stylu jazdy, dróg po jakich się poruszasz, prędkości. Zależy jakie masz auto - SUV, van czy kompakt? Czy jeździsz dużo czy mało? czy bardziej w trasie czy po mieście. Jak w mieście to możesz mieć głośniejsze opony ale jak w trasie spędzasz dużo czasu to lepiej zainwestować w cichsze. To co wymieniłeś to śmietnik nie opony. Też kiedyś jeździłem na takich oponach ale po ponad
20-tu latach doświadczenia i przejechanych kilometrach wybrałem Pirelli. Moja żona dla przykładu jeździ na Michelin.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z budżetowych marek wybrałbym Nexen lub Dębice. Imperial a już tym bardziej Kormoran jakoś do mnie nie przemawia. Patrz na etykietę unijną i przyczepność na mokrym, tania opona powinna mieć co najmniej C, a ta z wyższej półki B lub A.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

PANEK (4 odpowiedzi)

Poszukuję osób poszkodowanych! przez firmę Panek, w ten czwartek w Gdańsku będzie nagrywany...

Skąd wziąć dobre auto używane? (11 odpowiedzi)

Jak w temacie. Szukam kilkuletniego auta w dobrym stanie. Takiego, którym będę mógł pojeździć...

Auto Części (4 odpowiedzi)

Cześć Panowie, Potrzebuję namiar na sprawdzony sklep motoryzacyjny w Gdańsku otwarty jutro lub...

do góry