Widok

Jaki samochod dla kobiety

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
pytanie jak wyzej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kobieta po 50-tce pierwszy samochod
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To zależne jaki lubi :)
Jedne sobie chwalą małe auta, inne większe, a jeszcze inne coś na styl vana :)
Mi sie lepiej jeździ dużymi samochodami. Miałam opla corsę i to nie dla mnie auta :)
Obecnie jeżdżę carismą, to już trochę większy samochód, ale mega wygodny.
Musisz sama przejechać się i takim większym i mniejszym, chyba, ze masz już jakieś porównanie.
Mi się marzy toyota rav 4 super autko dla kobiety
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cos malego np corsa lub inne i chodzi o cene
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Suzuki Ignis, maly, zwrotny, napęd na 4 kola.
http://vaila.pl/
http://odbiorybudowlane.com.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja przedtem gustowałam w małych
ale teraz jeżdżę Volvo S60 i nie zamieniłabym na żaden inny...no chyba ze na nowszy model ;)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiper, jak sprawuje Ci się volvo, bo chcemy kupić auto i rozważamy również volvo, tylko v40
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wprawdzie nie Viper ale też mamy Volvo tylko V50. Kupione w salonie w ub. roku, diesel, cud, miód itp... I powiem tak NIGDY WIĘCEJ VOLVO !!!! Całe szczęście, że gwarancja skończyła nam się dopiero teraz bo nie wiem z czego płacilibyśmy za naprawy. W ciągu dwóch miesięcy - cztery razy w serwisie. Wysiadła klima, ciekło na złączeniu silnika i skrzyni biegów, pękła przednia szyba (pan w salonie był bardzo zdziwiony bo dotychczas pękały tylko w S60), popękały uszczelki w drzwiach, nawet spryskiwacz tylnej szyby nie działał tak jak powinien (mężowi wstyd było używać bo chlapał auta z tyłu). Tato jeździ S80 ubiegłorocznym i też zaprzyjaźnił się z panami w serwisie. Moja rada - jeśli będziecie kupować volvo to tylko starsze modele, przed fordowskimi. My zdecydowaliśmy się bo poprzednim volvo mój tato przejeździł bezawaryjnie 200000km. Cóż - drogie rozczarowanie. Przepraszam, że się tak rozpisałam ale to auto jest dla mnie szokiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mag, dziękuję za opinię jest dla mnie cenna. Ja szukam starszego modelu, ale nie ukrywam, że jakoś boję się volvo
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jezdzilam dosc dlugo toyotka starlet:) super maly samochodzik, bezawaryjny, toyota starej generacji, bosko sie jezdzilo i wszewdzie moglam sie zmiescic. treaz mamy meganke i tez fajnie sie jezdzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o rany, ja tez kiedys prowadziłam "starletkę "- jest suuper ! tylko mam wrazenie, ze bardzo mało tych autek.
...a potem przyjdą noce
jak psy wierne pod nasz dom...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no malo, malo w polsce bylo tylko kilka tysiecy. jak sprzedawalismy w marcu to miala 250tysiecy i nic zupelnie nic nie wymieniane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja mama, babka grubo po 50, śmiga nową Yariską.

Chwali, zakochana w niej:)

Dla mnie to małe pudełko.Sama przesiadłam się całkiem niedawno z Volviaka Kombi na nieco większy gabarytowo pojazd;)
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja raczej z tych kobietek co przepadaja za malymi autkami (ale nam podoba mi sie Nissan Qashqai - tyle ze pewnie bym sie bala prowadzic - maz ma sharana i tylko niedaleko po zakupy podjezdzam)
a wiec pierwszym autkiem był golf III - super sie prowadził, potem VW Polo - akurat mialam super ezgemplarz bo zadnych napraw, no ale np silnik 1.0 wiec słabe autko
teraz mam forda Focusa - 5 drzwiowy wiec wiekszy troszke od polówki ale jak dla mnie rewelacja, super sie prowadzi no i z tych wszystkich autek najbardziej tego polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ford focusik faktycznie rewelacyjny, byłam posiadaczką takiego i super mi się nim jeździło.
Golf IV również super, właśnie z bólem serca sprzedaliśmy, żeby kupić większy rodzinny samochód.

Jednak co by nie było, uwielbiam duże auta :) lepiej mi się je prowadzi od tych mniejszych
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam toyotę yaris, albo daewoo matiz. W takich spotykam niezbyt doświadczonych kierowców ;) w tym porażającą ilość kobiet.
Moja mama kupiła sobie nissana mikrę i jest zakochana. Wcześniej nie lubiła prowadzić i nigdy nie wyjeżdżała w trasy. Od kiedy ma mikrę śmiga samodzielnie po Polsce.
Prowadziłam to cudeńko. Może się podobać, bo wszystko chodzi delikatnie i ma dość miękkie zawieszenie. Kierownicę można obracać jednym palcem.
Siedzisz dość wysoko, do tego widzisz wyraźnie gdzie Ci się kończy samochód, bo światła mają takie jakby wypustki - moja mama jeszcze nigdy nie zahaczyła na parkingu, a poprzednimi samochodami się zdarzało.

Co prawda dla mnie to nie są plusy, bo lubię czuć drogę na kierownicy i czuć że mam te ponad 100KM pod maską ;) - wolę sportowe auta.
Więc mikra nie dla mnie, ale dla statecznej pani jak najbardziej :)
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kasia31...ja mam starszy model...bezawaryjny jak dotąd, nie licząc wymiany tłumika bo jakaś rdza sie zaczęła sypać i standartowych wymian filtrów i takich tam

ja mam S60 automat, 200KM, klima, skóry i bajery
dla mnie bardzo wygodny i bezpieczny samochód
rewelacyjnie mi się jeździ

my chcieliśmy tez kupić V40 ale nie było nic w znośnym stanie
a tego kupiliśmy naprawdę okazyjnie
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polecam Seata Ibizę:) Bardzo sympatyczne autko...
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jeżdżę Toyotą Yaris. Według mnie to świetny samochód do jazdy dla kobiety. Delikatny, mały, mało awaryjny. Podczas wizyty w salonie https://www.toyota.gdynia.pl/ dowiedziałam się wielu cennych informacji na jego temat, teraz można powiedzieć że znam jego zachowania na wylot. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

czy ktos wyleczyl homeopatia cos wiecej niz katar i przeziebienie? (62 odpowiedzi)

np zapalenie ucha, problemy z drogami rodnymi, nerki, trzeci migdal? czy wierzylyscie w...

Jaki wozek wybrac? (71 odpowiedzi)

Dziewczyny jaki wozek wybrac? 2w1, 3w1? Jakiej firmy polecacie? Rodze w wrzesniu :)

Puszczanie mleka nosem??? (9 odpowiedzi)

Dziewczyny, czy któraś z Was karmiących piersia też tak ma? Jedna z bliźniaczek przy odbiciu -...

do góry