Widok

Jaki zegarek dla mężczyzny

Witam, proszę o pomoc chciałabym kupić zegarek na urodziny dla męża ale kompletnie się na nich nich nie znam. Powiedzcie jaka marka jest dobra do 600zł. Czy lepiej kupic w sklepie, czy na allegro.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zegarków jest tyle ile mężczyzn a każdy ma inny gust....
nie chcesz chyba by go nosił i wielce Ci dziękował a w duszy myślał o czym innym....600 zł to wystarczająca kwota by kupić średniej jakości zegarek ale wybór zostawiła bym jemu...pozdrawiam
http://www.swiss.com.pl/pl/produkty/category/114
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zegarków się nie kupuje na prezent..."odmierzają czas". Daj mężowi pieniądze, niechaj sobie sam kupi. Różnie bywa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zegarków się nie kupuje na prezent..."odmierzają czas". --> w życiu większej bzdury nie słyszałem :)))))

Acha... i uważaj żebyś nie zbiła lustra i pod drabiną nie przechodź :)

a co do zegarka to jest to chyba jedyny taki element "biżuterii" dla faceta. Osobiście uważam, że zegarek dla faceta musi być dobry, porządny, ekskluzywny i niestety drogi ;)

Facet z tandetą na ręku to jak w wygniecionej marynarce albo w brudnych butach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moim zadniem sprawdź jak Ci się będzie bardziej opłacało. Najpierw odwiedź sklepy sprawdź jakie modele Ci się podobają - sprawdź je na allegro ale nie zapomnij dodać ceny przesyłki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Każdy może mieć swoje przekonani, i nie nalezy z nich kpić. każdy z nas jest inny drogi Panie ASS...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie zgodzę się. Zegarek to znakomity prezent dla mężczyzny i ogromnie ich cieszy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
600zł? Nie dziaduj! Coś w miarę porządnego kosztuje ok 5000. Poszukaj moze po lombardach. Czasem mają coś nowego w dobrej cenie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
ten wątek można zamknąć bo @Anka zamiast zegarka pozew złożyła w sądzie....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Audemars Piquet na całe życie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Za taką cenę najlepiej kupic fajnego Tissota. Np. http://dolinski.pl/zegarki-tissot/zegarki-meskie/t-classic-pl/classic-dream-pl/tissot-classic-dream-ref-t033.410.11.013.01.html Na szczęście wachlarz cenowy w tej firmie jest bardzo szeroki. Mozna do 600 zł kupić niezłe cacuszko, które będzie cieszyć oko i ucho (tykaniem) ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ktoś doradzi jakiś lokalny sklep z zegarkami firmy Adriatica? Taki, w którym na pewno kupię oryginał....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co wy macie z tym allegro? Nigdy bym tam nie kupił zegarka. Idź jak człowiek, nie wiem, np. do Time Trend i kup coś co zobaczysz, a do 6 stów będziesz miał w czym przebierać, gwarantuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zegarek to bardzo super pomysł na prezent.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inne

Dobry , tani adwokat trójmiasto (3 odpowiedzi)

Witam mam pytanie o rozwód. Chcemy z mężem się rozejść bez orzekania o winie , mamy majątek do...

Planuje zakup złota inwestycyjnego (3 odpowiedzi)

Planuje zakup złota inwestycyjnego, tylko nie mam żadnego sprawdzonego miejsca, gdzie ewentualnie...

Ochrona telefonu (15 odpowiedzi)

Hej, Ostatnio kupiłam pancerne etui na telefon, widziałam też na stronie tej firmy, że mają tzw....

do góry