Widok

Jakie będziecie miały suknie ślubne?

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Wklejajcie linki albo zdjęcia....:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Demetrios

A mnie się strasznie podoba ta sukienka:
http://www.demetrios.pl/product_info.php?products_id=79
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Celine .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Meggi a jest w necie gdzies zdjecie celine? Bo ja na dysk tak kiedys sobie zapisywalam, ze mi sie nie zapisalo i nigdzie noe moge juz jej znalezc. Narzeczonemu to wlasnie ta suknia sie najbardziej podoba :). Bo mam nadzieje nie pomylilam nazwy :) Pozdrawiam. Beata
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kawa!
jak zobaczyłam Twoją suknie, to mi sie przypomniało,
że juz gdzieś ją widziałam..

http://www.demetrios.pl/product_info.php?products_id=79
Moze Cię to zainteresuje..
Pozdrawiam :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Suknie Demetriosa to tez moj faworyt nr 1. Niestety sklepu firmowego w trojmieście nie ma. Z reszta ceny i tak nie na moja kieszen ok.4-5 tys. Porozgladam sie za czyms w trojmieście w granicach do 2tys. Pozdrawiam.
[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi też się podobają suknie Demetrios i właśnie będę taką miała (http://www.susanblanche.com/dem_824.html), szyję ją w salonie ELJA na manhatanie we wrzeszczu, ceny ok, ja za moja zapłacę 1200
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj!
Nie ten link wkleiłam :-)
Już sie poprawiam:

http://www.kupsprzedaj.pl/ks-item,139598.asp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Faktycznie fajna...
Ja nie nogę sobie pozwolic na taka rozkloszowaną, bo bede wyglądać jak pączek. Raczej szukam coś o prostym kroju, bez rozkloszowania na dole...
Pozdrawiam i wszystkiego naj....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
meg1 napisał(a):

> Faktycznie fajna...
> Ja nie nogę sobie pozwolic na taka rozkloszowaną, bo bede
> wyglądać jak pączek. Raczej szukam coś o prostym kroju, bez
> rozkloszowania na dole...
> Pozdrawiam i wszystkiego naj....


proponuje swoja suknie slubna.jest po czyszczeniu,w idealnym stanie.gorset wiazany z tylu+spudnica w ksztalcie trapezu,bez kola,na halce z falbanami z tiulu pozwalajacymi jej zachowac ksztalt.gorset obszyty haftowanym tiulem.jest bardzo wygodna i elegancka.wyszczupla.w razie zainteresowania przesle zdjecia.rozmiar 42/162.kontakt:o503639398,prosic alę, lub mail:alisia11@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A to moja sukienka BETA
http://www.suknie-slubne.com.pl/kolekcja3.htm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny, dużo pięknych sukienek jest również tutaj:
http://www.uslugislubne.pl/suknie/

a suknia demetriosa też jest piękna. :o)
[img][/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Te suknie są przepiekne, tylko fajnie by bylo mieć jeszcze taką figurę jak te modelki w sukniach :))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja jestem wierna Sincerity
tylko szkoda ze tyloe kosztuja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też Sincerity, korzystam ze wzoru, ale szyje mi moja krawcowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
yyy czy mogłabyś mi dać namiary na tę twoją krawcową, też zamierzam sobie uszyć suknię na wzór, by trochę zaoszczędzić. Możesz przesłać na e-mail: madlen44@wp.pl Z góry dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Takze moge poprosic o namiary na ta krawcowa? I skad jest? Pozdrawiam. Jagusia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja rowniez poprosze namiary na ta krawcowa..paneczek@poczta.onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny, maiłyście wpisywać jakie macie suknie ślubne, a nie jakie krawcowe ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
widzę, że wielu osobom podoba się suknia Demetrios. Widziałam taką samą w Elji w Bisie, uszyta jest na ten wzór. Sama taką chciałam szyć, koszt takiej sukni 1200zł, jeśli zrobicie w tym roku dostaniecie welon gratis.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W tym centrum sa strasznie tandetne sukienki , kiepskie podrobki , zle leza , bylam , mierzylam i nie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ty tępa pało tam szyją na miarę nie sprzedaja kretynko!!!!!!!!!!!!!!1Vika napisał(a):

> W tym centrum sa strasznie tandetne sukienki , kiepskie
> podrobki , zle leza , bylam , mierzylam i nie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo bardzo proszę o namiary na Twoją krawcową, szukam cały czas jakiejć odpowiedniej ! dzieki z góry :)
[img][/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ślubna suknia

Tradycja nakazuje, aby suknia, którą włoży do ślubu panna młoda, była najpiękniejszą suknią jej życia. I warto się postarać, aby uczynić zadość tej tradycji.

Zmieniaja się style i mody, ale ciągle najelegantszym ślubnym strojem panny młodej jest długa biała suknia uszyta z delikatnego materiału i uzupełniona welonem. Nie znaczy to jednak, że jest to obowiązujacy strój. Równie dobrze panna młoda może wystąpić w sukni koloru złotego, błękitnego lub też w eleganckim jasnym kostiumie.

Możliwości jest bardzo wiele. Wybór zależy od gustu, upodobań i po trosze od wieku. Na przykład dojrzałej kobiecie, wychodzącej powtórnie za mąż, nie przystoi krótka lub frywolna suknia. Wybierając ślubny strój warto pamiętać, że okazja jest wyjątkowa i suknia powinna to podkreślać.

Oczywiście do sukni musi być odpowiednio dobrana bielizna, obuwie rękawiczki oraz biżuteria. Koniecznie trzeba się zatroszczyć o piękną fryzurę i gustowny, podkreślający urodę makijaż.

Mi się najbardziej podobają suknie Demetrios, ale kupiłam Cymbeline...też piękna...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a chciałam mieć tą:
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta suknia jest piękna. mnie tez sie bardzo podoba. jest taka kobieca i delikatna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie - bardzo lubię takie delikatne, dziewczęce, a zarazem zmysłowe...Bania a Ty jaką będziesz miała suknię?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe- a zebym to ja wiedziala. podoba mi sie tyle wzorow, ze nie wiem na co sie zdecydowac. zreszta wiedzialam ze tak bedzie :) wiedzialam ze jak przyjdzie co do czego, to nie bede mogla zdecydowac :0 chce wybrac ta jednyna !!! a poki co te co mierzylam, owszem byky bardzo ladne, ale ja musze miec taka, ze jak zaloze to padne trupem :) a moze takiej w oglle nie znajde?? nie wiem juz sama. no zobaczymy. mi generalnie nie podobaja sie zadne w stylu ksiezniczek, lubie raczej cos prostego, ale ekstrawanckiego. szukma wlasnie sukni ktora mi sie bardzo podoba, tylko nie pamietam gdzie ja widzialam.jak zanjde to wkleje zdjecie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi się jeszcze ta sukienka podobała, ale jak dla mnie to może trochę za odważna by była...
image
więcej zdjęć Panny Młodej w tej sukience możecie zobaczyć na www.bw.dj.pl w galerii zdjęć ślubnych 1 i 2 - tą woalkę miała dziewczyna niesamowitą...wogóle przepięknie wyglądała...tez tak chce ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny nauczcie mnie jak się wkleja zdjęcia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Barbaros:
jak masz zdjęcia na stronie internetowej to klikając na nie prawym przyciskiem myszy we właściwościach masz adres do tego zdjęcia i wtedy wystarczy go skopiować i wkleić pomiędzy ....... oczywiście bez tych kropeczek i bez żadnych spacji...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niezadziałało :(
Chyba nie zrozumiałam pomiędzy co.. mam ten adres wkleić.. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mnie zupelnie ta suknia sie nie podoba. polaczenie tej czerwieni..nie to nie dla mnie. co prawda snieznobialej tez nie chce, ale takiej na pewno bym nie wybrala.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bania78, a Tobie w ogole sie cos podoba? Jak czytam Twoje wypowiedzi w niemalze kazdym watku to nic innego nie widze, jak szukanie dziury w calym. Albo sie kogos czepiasz, albo nie potrafisz uszanowac czyjegos gustu czy wyboru. Dziewczyno zastanow sie nad soba! Bez pozdrowien!!!

Agata
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przepraszam ze to powiem, ale k**** mac. czy mi sie musi podobac kazda suknia ktora tu jets? poprzednie zdjecie ktore zostalo wklejone z suknia bardzo mi sie podobalo, ale ta suknia mi sie nie podoba - proste. chyba kazdy ma prawo do swojego gustu.wiec krotko mowiac odwal sie ode mnie, bo juz mam dosyc tego. lachy bez, moge sie w ogole nie wypowiadac. poza tym rowniez moje pomysly sa tu krytykowane, ale mpowi sie trudno. widocznie mam inny gust od kogos, i nie wymagam zeby odobalo im sie to co mnie sie podoba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sluchajcie nie ma co się spierac o drobnostki - ja na pewno nie poczuje sie urazona jesli ktos powie ze akurat mu sie to co mi nie podoba - nikogo nie przekonuje i niech tak zostanie...kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
image
image
image
image
image
image
a jak Wam się te podobają?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakie piekne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gdzie je mozna kupic w trojmiescie??????????????????????????????????????????????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ta pierwsza na gorze jest po prostu cudowna,. zakochalam sie, no wlasnie gdzie mozna je kupic?????? jak mniemam nie mozna pewnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A moja będzie taka :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo masz ladna sukieniusie Barbaros :)
Zadzroszcze ci ze juz wybralas :)) ja wciaz sie wacham.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo niesmiala Panno Młoda, a skad wzielas to zdjecie tej dziewczyny w bialo czerwonej sukni ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Śliczna sukienka tez mi się strasznie podoba - tylko jak dla mnie to na poprawiny, lecz to jest moje zdanie.
Pozdrówka.
Niestety też nie umiem wklejać zdjęć :(
Wklejam tak jak pisałaś lecz wkleja mi się i tak sam link na strone :(
Pa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny te sukienki są piękne ale czy nie sądzicie że bardziej nadają się na bal sylwestrowy niż na ślub? Niektóre gdyby nie tren to były by idealne na sylwestra. No może demetrios nie na sylwka a na latko. Ale ten model pierwszy wklejony to koszmarnie poszerza biodra, wygląda się jak baletnica. Sukenki są przepiękne ... ale na ślub?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.suknie-slubne.pl/kolekcje.php
http://www.cymbeline.com/
http://www.margarett.pl/
tu poszukajcie...mi się jednak wydaje, że jak najbardziej na swój ślub poszłabym w takiej sukni...sylwestra to zupelnie inna bajka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja miałam suknię szytą na model Ian`a Stuart`a nr 9876
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja miałam suknie szytą na model Ian`a Stuart`a nr 9876 http://www.susanblanche.com/ian_9876.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mi się podoba ta
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny, jak wklejacie te zdjęcia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aha, jeszcze pytanie do bardzo nieśmiałej Panny Młodej, skąd wzięłaś zdjęcie sukini kremowej, z kwiatem i rękawkami, jak próbowałam skopiować ten adres to pokazał mi się komunikat: nie masz uprawnień do oglądania tej strony
jak możesz to napisz mi jakiej firmy to suknia i jaki model
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do Nieśmiałej Panny Młodej:
Kurcze ja już sama nie wiem czy Ty juz jestes "po" ślubie czy jeszcze "oprzed" ?
Bo raz doczytuje się w Twoich postach np. "Mi się najbardziej podobają suknie Demetrios, ale kupiłam Cymbeline...też piękna... " a raz piszesz że szukasz i nie wiesz na jaką sukienkę się zdecydujesz.
To jak to jest jesteś po czy przed ???
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zosia do której kremowej z kwiatem - podaj mi która z kolei ona jest...
Kawa jestem przed slubem, 3 dni temu odkupilam sukienke, ale wkleilam tu wiecej takich, jakie mi sie najbardziej podobaja...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chodzi mi o tą sukienkę:
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zazdroszcze że już zakupiłaś swoją kreację, ja wacham się na razie z wyborem kamerzysty a co będzie jak będe wybierała sukienkę :/ wole na razie o tym nie myśleć! Na razie rozglądam się :)
Papaa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli chodzi Ci o 2 zdjęcie i 1 to pochodza one z kolekcji Glamour firmy PRONOVIAS - http://www.pronovias.com/ - przepiękne mają suknie...takie bajkowe...choć wiem z własnego doświadczenia, że czasami na tych profesjonalnych fotografiach suknie wyglądają 100razy piękniej niż są w rzeczywistości, dlatego trzeba uważać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ta ja swoją już też moge wkleić :) Wreszcie umiem :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo nieśmiała Panna Młoda napisał(a):

> jeśli chodzi Ci o 2 zdjęcie i 1 to pochodza one z kolekcji
> Glamour firmy PRONOVIAS - http://www.pronovias.com/ -
> przepiękne mają suknie...takie bajkowe...choć wiem z własnego
> doświadczenia, że czasami na tych profesjonalnych fotografiach
> suknie wyglądają 100razy piękniej niż są w rzeczywistości,
> dlatego trzeba uważać...

byłam na tej stornie www i jest tam tylko kolekcja 2005, ale tej sukni nie ma, więc albo jestem ślepa ;) albo jest z kolekcji 2004

a nie wiesz ile może kosztować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest tam na pewno..bo właśnie sprawdzałam, gdzie jest dokładnie...musisz bardziej poszukać...wydaje mi się, że na pewno będzie kosztować ponad 4000zł...ale warto...jest cudowna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo nieśmiała Panna Młoda napisał(a):

> jest tam na pewno..bo właśnie sprawdzałam, gdzie jest
> dokładnie...musisz bardziej poszukać...wydaje mi się, że na
> pewno będzie kosztować ponad 4000zł...ale warto...jest cudowna


no nie mogę jej znaleźć!!! widziałam bardzo podobne, ale tej dokładnie nie. Ale mniejsza o to, jak kosztuje ponad 4000, to chyba się skończy na jej przymierzeniu w salonie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja widziałam ją w Wawie. adres tego salonu to:
Dom Mody Ślubnej "MADONNA"
ul. Wilcza 42, Warszawa
tel: (022) 621 30 27
możesz zadzwonic i sie spytać o cenę bo nie pamiętam...zajrzyj też pod adresem www.madonna.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zosiu. Ja niestety też musze poprzestać na oglądaniu takich sukien w salonach. Jednakże znalazłam krwcową w gdańsku - zaraz przy Manhatanie, która cudownie szyje sukienki na wzór jaki sobie zażyczysz a maxymalny koszt twego wyboru to 1200,00 zł. Warto zaryzykować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy w centrum BIS moze, czy gdzie indziej ? Jeśli gdzieś indziej to podaj mi proszę info na mail'a, jestem bardzo zainteresowana :o) aganus@o2.pl dzieki z gory
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lucy, a gdzie szyłaś swoją sukienkę, poradź prosze gdzie mogę uszyć też sobie wg mojego wzoru. e-mail: aganus@o2.pl :o)
[img][/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi szyła osoba z rodziny, ale niestety nie szyje ona zawodowo, ale podobno bardzo ładnie szyją gdzieś na starym mieście (po schodkach w dół)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do obory z takimi sukniami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja wymarzylam sobie taka suknie..
http://www.mojslub.pl/suknie/dream_1.html
Tylko teraz szukam krawcowej ktora by mi ja uszyla..Pozdrawiam;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oo..mnie sie wlasnie taki dol podoba..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak na sukienke slubna, dość odwazy model. Ja wole cos tradycyjnego na wzór sukienki a nie garnituru. To jest moje zdanie i moj gust, ktos moze miec inny. Ile ludzi tyle gustów :)
[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie się podobają te:

image

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ta jest boska, tyle że raczej nie dla mnie

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Maddelen, jakiej firmy jest ta sukienka???

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dołaczam sie do pytania. Mnie ta sukienka podoba sie najbardziej...
[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Są to suknie firmy Hervé Mariage. Zamierzam uszyć sobie tę o którą pytasz, ale z troszkę inną spódnicą. Mam nadzieję, że mi się to uda. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Madlen, a gdzie szyjesz sobie suknie ? Ja wciąż szukam... :o)
[img][/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witajcie!
Zazdroszczę Wam ze macie ten "problem" przed sobą.Mi pozostały już tylko zdjęcia,kaseta i moja wymarzona sukienka,której już nie będę miała okazji założyć :(. Miałam Demetriosa-to był pojedynczy model w salonie Farage w Gdyni na Władysława IV więc może tam zaglądnijcie,może jakiś model z nowej kolekcji będzie. Miłych poszukiwań :)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.suknie-slubne.com.pl/images/kim.jpg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja 30 kwietnia 2005 roku włożę tę:http://www.susanblanche.com/kol/dem_824_large.jpg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej.
Mam taki sam zamiar :) Strasznie mi się podoba sukienka Demetriosa 824. A powiedz masz zamiar zakupic nową sukienkę czy szyć na wzór ??
Paaaa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Będe szyła na wzór w salonie we wrzeszczu (ELJA).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aleks!

W salonie Elja uszyją każda sukienkę....Bardzo podoba mi się z Demetriosa

image

W Gdansku w salonie Lisa Ferrera kosztuje 2650zł.
Można ją wypożyczyć za 50% ale i tak kaucje trzeba zapłacić druigie 50%, a poza tym ma jeden mankament ma tren, nieduzy, którego nie można podpiąć, dół, tył spódnicy to pólkole leżące na ziemi....Pięknie to wygląda ale jesli chodzi o praktykę....tragedia.
Pani w salonie powiedziała, gdybym kupiła sukienkę, to by mozna było coś z tym trenem zrobić, ale jesli wypozyczyć to niestety nic. Poślubie pewnie sukienka by tak wygladała, że bym kaucji z powrotem nie dostałąm....:(
[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ta bedzie moja
juz 11 czerwca ja ubiore... :))))))
Nie umię wklejac zdjęc , zatem podaję link

image

prawda, że piekna :)))))

Pozdrawiam wszystkich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Meg,


O włąśnie ten dół spódnicy jest taki jak u Ciebie, jak sobie poradzisz z tym trenem, jak cała noc bedziesz go ciągać po ziemi za sobą?.....
[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Elle kochana,

truny w większości sukien są podciągane do góry, i robi się taki efekt pufek na tyle sukni

pozdrówka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mojej nie mogę wstawić, bo jest na zamówienie, ale taka w stylu innych projektów Violi Piekut- odkryte plecy i efekt sukni na skórze. Mam nadzieję, ze będzie boska!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie szukałam czy ktoś też będzie miał suknie do tej projektantki. Ja postanowiłam, że będzie to klasyczny krój, delikatnie rozszerzany. W atelier pani Violi przymierzyłam chyba już wszystkie takie suknie mam swoje trzy faworytki! Jadę z mamą i przyjaciółką w kwietniu to będzie ostatecznie decyzja podjęta:--) Napisze na jaką się zdecydowałam:--)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja od Violi Piekut z wyciętymi plecami. BOSKA!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Śliczne suknie ślubne ma Viola Piekut - każdemu mogę polecić w ciemno. Nawet jak ma sie krąglejsze kształty ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...

do góry