Widok

Jakie macie patenty na przechowywanie biżuterii?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny może mi podpowiecie - jak przechowywać lańcuszki i korale (a mam ich calkiem sporo) żeby się nie plątały - na razie mam je w szufladzie ale tam często się plączą:(. Oglądałam na allegro stojaczki (tancerki) ale one są drogie, i musialabym ich kupić kilka.
Pytam o patenty bo kiedyś skorzystałam z "perfekcyjnej pani domu" i kolczyki trzymam w plastikowych pojemniczkach na lód:).
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
łańcuszki można nawlec na zwykłe słomki do napojów i zapiąć. Może to nie wygląda efektownie, ale zapobiega ich plątaniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam kilka szkatułek, w każdej po trochę biżuterii różnego rodzaju. Łańcuszki , wisiorki i pierścionki leżą na spodzie, a korale na wierzchu bo są lżejsze.
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
podpowiem jeszcze mój stary patenet - do pólki przypięłam dużo pinezek z plastikowymi łepkami (te duże) i na tym wisiały wszystkie moje lańcuszki i korale, ale teraz po remoncie nie mam żadnych półek w sypialni i dlatego mam problem.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja trzymam biżuterię w dużej puszce i pudełkach - mam tego masę ;)
każdą sztukę osobno mam włożoną w odpowiedniej wielkości woreczek strunowy, który wrzucony jest do puszuki, zapobiega to mieszaniu, plątaniu i ułatwia poszukiwania tego na co mam ochcotę w danym dniu
Emilia 14.11.2009
Szymon 05.01.2011


DZIĘKI SZATAŃSKIEJ PYSZE JEDNYCH NIE SŁUCHAM, DRUGICH NIE SŁYSZĘ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
woreczki strunowe to dobry "patent" też tak chowam do szkatułki
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja wkładam w rajstopowe skarpetki, moze nie wyglada to za ładnie:) ale przynajmniej się nie plączą, a że i tak wszystko jest w szkatułce to nie widać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zawsze miałam porozwalane wszędzie a niedawno kupiłam specjalny kufer na bizuterię w Aparcie ma wiele szufladek i schowkow polecam!
nicolas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a dużo się tam mieści? i czy dużo kosztuje?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja wynajmuje sobie skrytkę 1m3 w less mess storage bo szczerze to mam bardzoooo dużo biżuterii, w sumie to już chyba kolekcja bo sama się już gubię. I polecam każdej osobie które ma np jakieś rzeczy a nie chce wyrzucać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Fajny hotel nad polskim morzem - gdzie? (13 odpowiedzi)

Polecicie coś?

Jak schudłyście po ciąży ? (57 odpowiedzi)

Jak schudłyście po ciąży ? Ja przytyłam 25 kg. Synek ma 4 miesiące nadal karmię piersią więc...

Fotelik samochodowy 15-36 kg, jaki najlepszy ? (25 odpowiedzi)

Muszę kupić małej nowy fotelik samochodowy. Tym razem do 15-36 kg. No i właśnie moje pytanie,...

do góry