Widok

Jakie sandałki, buty na lato dla 1.5-rocznego dziecka?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Jakie sandałki polecacie dla 1.5-rocznego chłopca - z zakrytymi palcami czy odkrytymi? Niby nie potyka się, ale nie wiem jak wygląda w praktyce chodzenie malucha w sandałach :)). Możecie coś polecić, podzielić się swoimi spostrzeżeniami.

Dzięki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
syn w poprzednie lato miał 1,5 roku i śmigał w sandałkach Action boy z CCC z odkrytymi paluszkami byłam zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
emel lub bartek , befado? w akpolu jest spory wybór, ostatnio kupowaliśmy Małej- 14miesięcy.
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moja miała w tym wieku na lato sandałki Geox z odkrytą piętą i palcami świetnie się sprawdziły i trampki na przylepce z Zary bardzo jej jej odpwiadały,bartki się u nas nie sprawdziły ,za sztywne były dla niej , nie chciała w nich chodzić ani w sandałach ani półbutach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas sprawdzily sie bartki, mielismy z odkryrtymi palcami, a czesc lata spedzilismy w lesie na dzialłce i nie bylo urazów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bartek ale najlepiej na piankowej podeszwie... sa bardzo gietkie i fajnie dopasowuja sie do stopy.
Corka w zeszlym roku miala najzwyklejsze, na 2 rzepy i w tym roku tez takie kupimy.
Emele tez sa fajnie i Ecco.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ecco sandały są rewelacyjne,polecam też zimowe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam markę Memo - oferują buty zdrowotne dla dzieci, świetnie więc sprawdzą się dla maluchów ze szczególnymi potrzebami. A przy tym świetnie wyglądają ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Przyjazne msze dla dzieci gdzie w gdańsku (2024)? (3 odpowiedzi)

Cześć, ktoś może polecić msze jak w temacie?

otworzyć firmę ?? (34 odpowiedzi)

Hej! Pewnie część pomyśli, o co ona pyta na tym forum, ale... jedno z drugim ma wiele wspólnego....

echo serca płodu-gdzie w Gdańsku? (30 odpowiedzi)

Czy orientujecie sie, gdzie poza Invictą, zrobię badanie echo serca płodu? Co prawda mam...

do góry