Widok

Jakie suplementy dla starających się o dzidzie? :)

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Mi lekarz przepisał Pregna Plus.. ale tak patrze że ma jakiś ubogi skład... Wy coś bierzecie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja brałam tylko kwas foliowy :) a jak już zaszłam w ciążę to Femibion Natal (jest też polecany dla kobiet planujących ciążę).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za każdym razem tylko kwas foliowy. Potem nawet w ciązy pierwszej czy drugiej miałam zawsze świetne wyniki i lekarz mi nie zalecał sztucznie faszerować się witaminkami. Jak masz dobre wyniki, niczego Ci nie brakuje to wystarczy. A jak zajdziesz w ciąże i będzie taka potrzeba to lekarz powie co i jak.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kwas foliowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
również brałam tylko kwas foliowy i w ciąży też tylko kwas foliowy. Miałam dobre wyniki. W pierwszej ciąży brałam witaminy i dziecko urodziło się z wagą ponad 4400 a w drugiej nie brałam i waga 3500. Bałam się, że drugie będzie jeszcze większe od pierwszego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam http://uart.pl/duza-skutecznosc-suplementow-terranova/ potwierdzam skuteczność.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stosowałam http://uart.pl/duza-skutecznosc-suplementow-terranova/ z pełną odpowiedzialnością polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Naprawa zabawek (10 odpowiedzi)

Czy może któraś z mam wie czy jest gdzieś zakład naprawiający zabawki na baterie? Z góry dziękuję...

Amniopunkcja - do osób które już to przeszły (285 odpowiedzi)

Z uwagi na poprzednią ciążę z silnym podejrzeniem wady genetycznej, którą poroniłam w 13...

Laserowa korekta wady wzroku (57 odpowiedzi)

czy któraś z was bądz waszych bliskich miała tez zabieg? bardzo proszę o waszą opinie i ew,...

do góry