Widok

Jakie suplementy dla starających się o dzidzie? :)

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Mi lekarz przepisał Pregna Plus.. ale tak patrze że ma jakiś ubogi skład... Wy coś bierzecie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja brałam tylko kwas foliowy :) a jak już zaszłam w ciążę to Femibion Natal (jest też polecany dla kobiet planujących ciążę).
Za każdym razem tylko kwas foliowy. Potem nawet w ciązy pierwszej czy drugiej miałam zawsze świetne wyniki i lekarz mi nie zalecał sztucznie faszerować się witaminkami. Jak masz dobre wyniki, niczego Ci nie brakuje to wystarczy. A jak zajdziesz w ciąże i będzie taka potrzeba to lekarz powie co i jak.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kwas foliowy.
Dziękuję :)
również brałam tylko kwas foliowy i w ciąży też tylko kwas foliowy. Miałam dobre wyniki. W pierwszej ciąży brałam witaminy i dziecko urodziło się z wagą ponad 4400 a w drugiej nie brałam i waga 3500. Bałam się, że drugie będzie jeszcze większe od pierwszego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam http://uart.pl/duza-skutecznosc-suplementow-terranova/ potwierdzam skuteczność.

Stosowałam http://uart.pl/duza-skutecznosc-suplementow-terranova/ z pełną odpowiedzialnością polecam.

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Odszkodowanie za poronienie? (56 odpowiedzi)

poroniłam w 11 tyg. ciąży. wysłałam zaświadczenie do ZUS z wypisem ze szpitala (oraz opisem -...

jaką kupić prostownice???? (49 odpowiedzi)

hey,dziewczyny prosze o rade,zamierzam kupic prostownice byłam dzis na polowaniu ale wybor jest...

Jak wypromować firmę na facebooku (6 odpowiedzi)

Cześć dziewczyny! Jak wypromować fanpage na Facebooku? Moja mama robi torty, bardzo to kocha, ma...

do góry