Widok

Jakie wina na wesele?

Wesele Temat dostępny też na forum:
Do ślubu coraz mniej czasu... i tyle różnych rzeczy wychodzi.
Na weselu planujemy oddzielny stół z różnymi alkoholami (np. jakieś wina/nalewki). Jakie wina (marki) wybierałyście na swoje wesela? Nie za bardzo znam się na temacie.
O Carlo Rossi słyszałam, że jest przereklamowany...
Ślubujemy już niebawem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem nie ma co się sugerować opiniami innych forumowiczów akurat w tym temacie, tylko preferencjami Twoich Gości, bo to w końcu dla nich je kupujesz i to oni będą je pić :) Ja też się nasłuchałam, że Carlo Rossi to popłuczyny, że przereklamowanie, że badziew itd.itp , a tymczasem moi Goście tylko takie chcieli pić, bo zwyczajnie im smakowało :) Dodam, że pytaliśmy przed ślubem o alkoholowe preferencje Gości, dlatego kupiliśmy dokładnie to i dokładnie tyle, ile wyszło nam z "wywiadu" ;-) Smak jest kwestią gustu, moja koleżanka chciała zaimponować drogimi francuskimi i hiszpańskimi winami, a okazało się, że mało komu smakowały i zeszła w całości tylko "popspolita" Kadarka :D

Może po prostu zapytaj Gości, przynajmniej będziesz miała pewność, że wszystko zejdzie, a nie potem dylemat, komu opchnąć nadmiar :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

My kupujemy kilka win David Mogen (słodkie), a półsłodkie i półwytrawne będą Sutter Home, bardzo dobre :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałam okazję pić Mogena, rzeczywiście bardzo mi smakowało :) Pytanie jednak, czy będzie tak samo smakować Twoim Gościom? Każdy ma inne smaki, a alkohol kupuje się głównie dla Gości i to ich preferencjami wypada się sugerować, jeśli nie chce się stracić pieniędzy na coś, co nie zejdzie, bo nie trafi się w ich gust. Dlatego myślę, że najlepiej pytać ich wprost ( chyba że już to zrobiłaś :)), by uniknąć potem wątków na forum typu "zostało nam aż.... butelek, pilnie odsprzedam itd. itp". Pomijając fakt, że takie ogłoszenia są niezgodne z prawem i kupno tą drogą ( tj. bez koncesji) również ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

do góry