Widok

Jakie zajecia dla 6 latka

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
witam mam do was pytanie moje dziecko idzie teraz do pierwszej klasy i tak sie zastanawiam czy zapisac go jeszcze na jakies zajecia pozalekcyjne angielski basen judo? prosze jesli sa tu mamy dzieci w pdobnym wieku to napiszcie jak jest u was moze polecicie jakies zajecia dziękuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop hop?nie ma tutaj mam ktore moga mi cos doradzic z gory dziękuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj
U nas właśnie taki zestaw. Angielski, judo i basen.
Na angielski jeszcze jej nie zapisywałam więc w zawieszeniu ale judo i basen jak najbardziej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój syn idzie do pierwszej klasy i zobacze jak sobie poradzi z nauka najpierw ile bedziemy spedzac na odrabianiu lekcji jesli wszystko bedzie ok czyli sprawnie bedzie mu to szło to syn chciłby chodzic na jakis hip-hop i piłke nozna hmm ale judo mi sie podoba:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie jest basen 2x, konie2x. W tym roku po obzie sportowym gdzie był tenis córka teraz chce jeszcze to więc będzie basen 2x, konie 1x i tenis1x. Moim zdniem spytaj dziecka ja nie zapisuję sama, poza tym zależy czy się pracuje czy nie bo jak tak i dopiero ze świetlicy o 16 to ja sobie nie wyobrażam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas też język, basen i dodatkowo szukam jej zajęć tanecznych bo bardzo by chciała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuje
my do tej pory uczeszczalismy na judo ale z racji tego ze sie przeprowadzamz gdanska do kolbud całkowicie odpadaja dotychczasowe treningi , oczywiscie pytałam go na co chce chodzić on na basen myslałam o angielskim bo chodził do przedszkola gdzie miał go codziennie zajecia i cos mu zostało w głowce a teraz chodził na tenisa i bardzo mu sie spodobało boje sie ze tyle zajec nie bedzie dla niego dobre bo szkoła a potem zajecia pozalekcyjne a kiedy czas na jego przyjemnosci oj oj sama nie wiem jak to zorganizowac norlal nie łzy mi sie cisna do oczu bo niedawno go urodziłam przezywałam pojcie do przedszkola a tu witaj szkoło ale jestem z niego dumna bo ma 6 lat i pieknie sam czyta teraz siada i wertuje to gazetke to komiks. dziękuje za wasze informacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Kolbudach są fajne zajęcia taekwondo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój ma 7 lat i dzis sie mnie pytał jak si e robi placki ziemniaczane bo on kiedys bedzie tatą i i bedzie robił swoim dzieciom:):) mówi :nalesniki juz wiem jak zrobic ,wymienił wszystko i mówi: zapamiętam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bym nie przesadzala z zajeciami dodatkowymi bo sie dziecko zniechceci - moj chodzi w szkole na gabi ( tance -szkola dobrych manier i tanca ) i na piłke nozna :) i to mu wystarczy bo 3 razy w tyg mial zajecia lekcyjne do 17 ;/
Ślub cywilny
image

Slub Kościelny

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zupełnie się zgadzam! Mój syn sam wybrał jakie zajęcia dodatkowe go interesują. Na początku zapisałam go na basen, taniec i piłkę nożną. Poszedł na 1 zajęcia i szybko zrezygnował z tańca i basenu bo mu się nie podobało, ale ważne, że w ogóle mógł się przekonać co sprawia mu największą przyjemność. Teraz rośnie i mały Lewandowski ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja mogę polecic zajecia w http://www.football-kids.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam Wam wspaniałe wydawnictwo książkowe dla dzieci - niczym tak nie zajmie się dziecko jak dobrą książeczką czy ciekawą kolorowanką. Na stronie Wydawnictwa MD Monika Duda https://www.wydawnictwomd.pl/ znajdziecie mnóstwo książeczek dla dzieci, kolorowanek, bajek z naklejkami, a także zabawki w atrakcyjnych cenach i artykuły szkolne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Generalnie mogłbym polecic również zajęcia podobne do rytmiki, ale uderzające w nieco więcej gałęzi rozwoju, a mianowicie musical - tam mamy i taniec (głównie balet), i aktorstwo, i śpiew :) idealny pomysł dla dziecka, które nie wie jeszcze do końca, w którym kierunku chciałoby iść. Ze sportowych zajęć fajne są parki trampolin: http://urwiskowo.com.pl/park-trampolin-rozrywka-nie-tylko-dla-dzieci/ Dzieciaki i tak zbyt wiele czasu spędzają przed komputerem czy przed telewizorem tak więc warto jest organizować im czas aktywnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

pomóżcie-pomysł na własny biznes (101 odpowiedzi)

podpowiedzcie,co mogłoby wypalić w małym mieście,myślę,by wreszcie wziąć sprawy w swoje...

tanie meble kuchenne?Jakie (68 odpowiedzi)

Dostaliśmy po 8 latach czekania mieszkanie z miasta 3pokoje,kuchnia. W kuchni mamy tylko...

kosmetyki dla noworodka (23 odpowiedzi)

W sklepach jest takie zatrzęsienie kosmetyków, że zupełnie nie wiem, co wybrać. Jakie kosmetyki...

do góry