Widok

Jan - opinia

Motor Centrum Temat dostępny też na forum:
Moja wizyta w tut.salonie Suzuki Motor Centrum przebiegła pomyślnie. Na wstępie zostałem poinformowany o modelach aut i ich funkcjonalności, za co serdecznie dziękuję p.Piotrowi , który rzetelnie podszedł do sprawy zakupu przeze mnie samochodu. W czasie jazdy próbnej poinformował mnie o funkcjach i możliwościach auta.Zostały mi również przedstawione informacje na temat dogodnego kredytowania jak i ubezpieczenia.Auto mki. Suzuki Vitara Hybrid ,które wybrałem eksploatuję od dwóch miesięcy i jak narazie spisuje się bez zarzutu, oczekuję pierwszej wizyty serwisowej w salonie. Moim zdaniem
firma iest godna polecenia Pracę zespołu Suzuki MotorCentrum oceniam pozytywnie i życzę sukcesów.
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Dzień dobry,

serdecznie dziękujemy za tak miłe słowa! Zadowolenie Klientów to dla nas priorytet, dlatego miło nam słyszeć, że Pańska Vitara spełnia oczekiwania. Życzymy szerokiej drogi!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Opinie i oceny

Barbara - ocena (3 odpowiedzi)

Wszystko by było ok gdyby kierowcy stosowali się do ceny która podaję aplikacja pomimo iż cena...

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

Dr Jerzy Łożyk - czy ktoś był ? (21 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie, czy któraś z Was była na wizycie u dr Jerzego Łożyka? Jak tak to jaka...

do góry