Widok

Jarek Świniarski - opinia

Zabudowa garderoby i wnęki. Drzwi uchylne z lustrem. Pan, który projektował szafy wykazał się pełnym profesjonalizmem. Ekipa monterska - szkoda słów. Montaż odbył się 18.12.2009, ale drzwi z lustrem nie dojechały, bo "zostały źle przycięte". Ok, zdarza się.W czasie montażu półek przewiercono mi przewody elektryczne. Ok, to też się zdarza. Drzwi miały dojechać w poniedziałek po weekendzie. W poniedziałek nikt nie przyjechał i nikt się ze mną nie skontaktował. Po interwencji skontaktował się ze mną monter Marcin B. We wtorek powiedział, że przyjedzie w środę a w środę, że przyjedzie w czwartek, w czwartek, że przyjedzie po świętach. Drzwi zostały zamontowane dopiero 28 XII.

Po jakimś czasie zauważyłem na lustrze rysę, której nie było widać od razu po montażu, bo lustro było zaparowane. Mój błąd, bo nie obejrzałem dokładnie lustra przed podpisaniem odbioru. Po dwóch tygodniach lustro zaczęło pękać przy otworze na gałki. Reklamacja nie została uznana. Reklamację sprawdzał ten sam monter co montował drzwi, więc nie mogło być chyba inaczej. Przy spisywaniu protokołu zostałem ponownie wprowadzony w błąd.

Nigdy więcej nie chce mieć do czynienia z firmą z tak beznadziejną obsługą
Moja ocena
obsługa: 1

oferta: -

jakość asortymentu: -

przystępność cen: -

ocena ogólna: 2

1.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam - sposób postępowania tego cwaniactwa taki sam jak u mnie w 2015 i widać przez lata nic się nie zmieniło
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry