Jarosław Szymula

Endokrynolodzy Ginekolodzy

Gdańsk, al. Legionów 60

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
beznadziejny lekarz wątek zamknięty Wizyta u tego pana trwała kilka minut, podczas usg mojej ciąży.Na początku...
~cięzarna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lutego 2016

Ten pan to jakaś pomyłka! wątek zamknięty ten człowiek nie powinien leczyć! jest arogancki,lekceważy pacjentki! nie raz...
~Kobieta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 stycznia 2015

Polecam wątek zamknięty Dr Szymula jest bardzo konkretny, miły, cierpliwy a jego badania i ocena są...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 listopada 2013

Fachowość i Profesjonalizm !! wątek zamknięty Witam, Pan Doktor fachowo się mną zajął i uratował moje małego Piotrusia bo...
~Kamila
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2013

Profesjonalizm wątek zamknięty Słyszałam o dr. Szymuli przeróżne opinie, przeważnie złe, albo po prostu na...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 stycznia 2013

ZDECYDOWANIE ODRADZAM TEGO LEKARZA! wątek zamknięty Umówiłam się na wizytę w pierwszych dniach stycznia 2013 w przychodni...
~Niezadowolona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 stycznia 2013

Ciąża wątek zamknięty Gorąco polecam wybranie się do Pana Doktora na wizyte.Poprowadzenie mojej...
~Krysia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 listopada 2012

Pierwsza wizyta super! wątek zamknięty Byłam dzisiaj na pierwszej wizycie. Specjalnie wybrałam tego doktora, aby...
~joanna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 października 2012

Anita - opinia wątek zamknięty Korzystać z usług doktora i jestem bardzo zadowolona. Fachowe...
~Anita
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 lipca 2012

Konkretny specjalista wątek zamknięty Dopiero po umówieniu terminu wizyty czytałam TE komentarze.Nie bez obaw...
~Nadzieja
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 listopada 2010

jak dla mnie ok wątek zamknięty korzystam z usług doktora w Luxmedzie. Jeśli chodzi o kompetencje, odpowiedzi...
~R.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 lipca 2011

nie polecam, wręcz przestrzegam wątek zamknięty to bardzo niekompetentny lekarz, traktujący pacjenta przedmiotowo, nie...
~Basia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 czerwca 2011

SUPER LEKARZ! wątek zamknięty Dziwią mnie nie pochlebne opinie na temat dra Szymuli na tym portalu. Jestem...
~klientka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 czerwca 2011

Zadowolona pacjentka wątek zamknięty Jestem pacjentka p. Szymuli od 2 lat (abonament Luxmed). Miałam dość poważne...
~Anna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 marca 2011

Tragedia! wątek zamknięty Jestem już dojrzałą kobietą,u ginekologa byłam wiele razy,ale to co przeżyłam...
~Zawiedziona
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 lutego 2011

Nie polecam nikomu! wątek zamknięty Nie polecam zadnej kobiecie, bedac w 2 miesiacu ciazy, poszlam do niego na...
~Marta
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 października 2010

pomylil specjalizacje wątek zamknięty nie chcialam sie uprzedac wszystkimi negatywnymi komentarzami, ale niestety...
~fasolka11
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 grudnia 2010

NIE POLECAM wątek zamknięty Lekarz miły tylko dla szczupłych i ładnych pacjentek. Reszta powinna się...
~Alicja
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 stycznia 2011

cos mnie zastanawia... wątek zamknięty jestem pacjentka dra od ponad 5lat. oczywiscie nie zgadzam sie z negatywnymi...
~agnieszka-nauczycielka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 stycznia 2011

BŁAGAM NIE CHODZCIE DO NIEGO wątek zamknięty DZIEWCZYNY OSTRZEGAM NIE CHODZCIE DO NIEGO, NIE MIŁY, JAK MIAŁ COŚ...
~CIĄŻA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 grudnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
58

postów

43

wątków

do góry