Widok

Jasieńskie Domy

Jasieńskie Domy Jasień Temat dostępny też na forum:
Osiedle domów znajduje się w jednym z najszybciej rozwijających się pod względem zabudowy mieszkaniowej obszarów Gdańska. Dostępność infrastruktury dzielnicowej ułatwia codzienne życie. Niedaleko jest szkoła, przedszkola, przychodnia, mniejsze i większe sklepy, a w odległości spaceru znajduje się jeden z największych w Trójmieście węzłów handlowych.

Komunikację z centrum Gdańska zapewniają ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jasień to jest bardzo fajna dzielnica, też tu znalazłem mieszkania na osiedlu gdańskie tarasy, domu nie brałem pod uwagę bo niestety miałem niewielki budżet
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Coś tam chyba jest nie tak...

Z oka mojego mieszkania / ul. Potęgowska / widzę działkę na której ma powstać ta inwestycja . Na chwilę obecną to tylko tam jesienią wycięto sporej wielkości samosiejki / pnie z korzeniami zostały w ziemi / i nic się nie dzieje .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odradzam i ostrzegam przed tym patodeweloperem

Ostrzegam wszystkich potencjalnych nabywców przed tym deweloperem. Terminowość żadna. Deweloper nie wywiązuje sie z umowy i z dawanych obietnic. Z miesiąca na miesiąc przekłada terminy odbiorów wymyślając co rusz to nowe problemy. Wszyscy są winni tylko nie on. Ludzie zapłacili za domy, a deweloper ma to gdzieś. Od miesięcy walczymy o nasze domy i jest to droga przez męke ! Pozytywne opinie są wystawia przez współpracowników dewelopera oraz innych jego znajomych (w tym przez panie z biura sprzedaży, ich mężów, znajomych geodetów itd).
Kolejny raz otrzymaliśmy maila z informacją że w przyszłym tygodniu w końcu odbierzemy nasze lokale, a nagle kierownik budowy śmieje sie w twarz że prace nie są dalej realizowane bo robotnicy najedli sie jajek na Święta i nie dojechali. Kpina.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry