Widok

Jasnobrązowe plamienia...

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny wiem,że nie jesteście lekarzami,ale może chociaż wysłuchacie...w litych orzeslzam ciaze pozamaciczna dlatego teraz od razu widzę wszystko w czarnych barwach...otóż...cykle mam 30-31 dni.z testów owu wynikało,że mam owu 13dc...dziwne,ale coz...działaliśmy...teoretycznie @ powinnam dostać 11.08. dzisiaj zauważyłam na papierze toaletowym jasnobrązowy kolor...zaniepokoiło mnie to i od razu przypomniało mi się to co było w lutym...wczoraj w nocy bardzo bolał mnie jajnik.(dodam że w wyniku cp straciłam jajowód). myślicie,że to powód do zmartwien?czy to może być objaw ciąży czy raczej zbliżającej się @?może powiecie jak to u Was było?dodam,że nie mam objawów ani na ciążę ani na @.nie nabrzmiały mi piersi jak zwykle przed @...na testy myślę za wczesnie..nie chce sobie wkręcac.. kochaliśmy się z mężem dokładnie w dzień kiedy test owu pokazał owu...ale czy ona rzeczywiście była..(z moich wyliczeń przy 31dniowych cyklach powinna być jakieś 4 dni później.. ale może żołnierze przeżyli..)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Armia mogla przetrwac ;) zaszlam w ciaze gdy stosunek mial miejsce cztery dni przed owulacją.

To moze byc wszystko, zarowno objaw zblizajacej sie miesiaczki jak i ciazy zagrozknej z powodu zbyt niskiego poziomu progesteronu.

Zrob sobie bete z krwi oraz progesteron. Ja wiedzialam ze jestem w ciazy po wysokim progesteronie bo owu mialam wykazana na usg,beta jeszcze nie wyszla ale progesteron byl bardzo wysoki. Gdyby zblizala sie miesiaczka powinien spadac
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

p. Monika napisała bardzo dobrze. Jeśli @ nie przyjdzie to warto w pon zbadać betę i progesteron. Plamienia przed @ mogą oznaczać wczesną ciążę i tutaj parę podpunktów 1) wszystko dobrze 2) za mało progesteronu 3) cp albo zbliża się @ i tu też plamienie może oznaczać niedomogę, endometriozę itd. itp. Warto skontrolować wyniki, a o plamieniach wspomnieć ginekologowi, jeśli nie jest to ciążą :) ps: test owu trzeba też dobrze zrobić, np. z rannego moczu mogą pokazywać pozytyw parę dni pod rząd. Test pokazuje pik, owu , w zależności od testu 24-72 godz. później. Jeśli stosunek było w dniu piku to owulacja mogła być dzień później, także szansa na ciążę spora :) Osobiście polecam poznać własne ciało, mierzyć temp., badać płodność (śluz, szyjka), będzie Pani wiedziała, czy cykl jest 2 fazowy i kiedy powinna przyjść @ :) Testy owu mogą się mylić (organizm mógł robić podejście, a jednak do owulacji nie doszło). Powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

Ginekolog Katarzyna Zielińska - opinie (32 odpowiedzi)

Czy ktoś ja zna, miał z nią do czynienia? Chodzę do niej, ale nie mogę jej rozgryźć... Przyjmuje...

urlop wychowawczy a zaległy urlop wypoczynkowy :) (14 odpowiedzi)

witam, Mam takie pytanko może już był przerabiany ten temat, Jestem obecnie na urlopie...

do góry