Widok

Jazda motocyklem lub skuterem zimą

Czasami widuje się takich śmiałków, którzy pomykają pomiędzy samochodami, w mrozie lub czasami nawet w śniegu. Odwaga czy nieodpowiedzialność?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czesc
pomykam na motocyklu juz ponad czterdziesci lat i zim. Co ma wspolnego jazda na motocyklu z nieodpowiedzialnoscia?
Przeczytaj raport drogowy kazdego dnia , zastanow sie ilu motocyklistow uczestniczy w kolizjach. Moze to Ci cos rozjasni
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dla niektórych sam fakt jazdy motocyklem jest już nieodpowiedzialny. Co do wypadkowości, grupa mniejsza to i wypadków mniej co nie przeszkadza temu by latem niemal codziennie się ktoś na moto nie rozwalił.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W życiu nie wsiadłbym na motocykl zimą. W temperaturach typowych dla tej pory roku motocyklowa guma po prostu nie klei i podczas jazdy to na prawdę czuć, dla mnie to czysty idiotyzm.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Panie Kotlet
sam Pan zauważył że nigdy nie jechał motocyklem zimą, to skąd wniosek że guma się nie" klei"? Są opony zimowe.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pan kotlet ma wirtualne umiejetnosci
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zimą nie jeździłem to fakt - hardkorem nie jestem, ale już późną jesienią gdy temperatury rano były poniżej 5 to po prostu czułem że przyczepność już nie taka. Opony zimowe do motocykli niektórych może i są, chociaż chyba głównie do skuterów i motocykli niewielkich co IMO nie zmienia faktu że jazda jednośladem zimą jest mało bezpieczna i tutaj uważam polemiki nie ma żadnej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czesc
lewa w gore :-)
trzymaj się
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Motoryzacja

Fotoradar (3 odpowiedzi)

Czy w Sopocie w tunelu ul Powstańców Warszawy przy Sheratonie jest fotoradar ? Jadąc w kierunku...

Porsche - nieautoryzowany serwis (33 odpowiedzi)

Czy jest w Trójmieście nieautoryzowany serwis samochodów Porsche?

Skąd wziąć dobre auto używane? (11 odpowiedzi)

Jak w temacie. Szukam kilkuletniego auta w dobrym stanie. Takiego, którym będę mógł pojeździć...

do góry