Widok

Jednak będzie lidl - dowód 100%

http://kariera.lidl.pl/pl/jobsearch/Zast%C4%99pca-Kierownika-Sklepu-Nowy-sklep-Banino-ul-Lotnicza-16751 - oferta pracy na stronie lidla chyba mówi sama za siebie :) Otwierajcie szampany, bo tak wam zależało ;)
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chyba zmienie prace xd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O my Lord! Teraz życie będzie o wiele cudowniejsze,Jak pokazałem tą informację mojej Geni ,to wpadła mi w ramiona i tak staliśmy przez godzinę i płakaliśmy że szczęścia.

P.s Proponuję abyśmy się zebrali na parkingu przed kościołem i w radosnym korowodzie zatańczyli zumbe.

Pozdrawiam wzruszony Zdzisek
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 1

Drogi Zdzisiu,
zumbe w Baninie można tańczyć jedynie z Radą Sołectwa! Takie faux pas.....
PS Cieszę się, że Lidl Was połączył z Gienią. Może dzisiaj jej głowa nie będzie boleć?
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Woj(cieszku) również się cieszę,że Ty się cieszysz,widać tacy z nas pocieszni -pocieszyciele.Mojej Geni nie boli głowa odkąd powiedziałem jej ,że naukowcy udowodnili,że najlepszym sposobem na rozładowanie bólu głowy jest właśnie bunga -bunga we dwoje. Od tego czasu Genia mówi do mnie "nie zawracaj mi głowy ".Dzisiaj powiedziała - nie zawracaj mi głowy,bo robię listę zakupów do Lidla.

P.s Mówisz że popełniłem fack ju...
No ,to trza zaprosić ekspertów niech no nam pokażą jak, to trzeba się gibać

Pozdrawiam ucieszony Zdzisek
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ewentualnie do zumby mozna jeszcze porwać minionki z opon.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Minionków nie można zabierać z ronda,bo było by,to zbeszczeszczenie symbolu Banina ! Poza tym minionki ułatwiają mi nawiązać wesołe relacje z ludźmi,jak mówię,że w centralnym punkcie mojej wsi stoją Minionki z opon,to od razu na ich twarzach pojawia się uśmiech :|

P.s Minionki banińskie,to jest wspólne dobro estetyczne i powinna tam stać pamiatkowa tablica z nazwiskami upamiętniającą tworców tych gumowych dzieł sztuki.

Pozdrawiam mecenas sztuki Zdzisek
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mecenasie Zdzisławie, dobry pomysł. Może złóżmy wniosek o rondo im. Minionków?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

obrzydliwe tandetne potworexy kto to g....o postawił na rondzie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dawno się tak nie ubawiłem. Trzymajcie się Zdosiek i Wojtek
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wy to tylko potraficie pierdzieć w wasze banińskie krzesła wzietę na kredyt. Ewentualnie napisać coś głupiego na forum. A z inicjatywą nikt nie wyjdzie żeby poprawić wizerunek czy tam życie w Baninie, nawet sobie. Tylko szydera i kpina. P.s. To nie do Ciebie Zdzisiu bo bywasz czasem zabawny. ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Czyżby w końcu ktoś przedstawił dowód na istnienie Lidla w Baninie?! :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak, zrobił to lidl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Odzież bhp (34 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

do góry