Widok

Jednodniowe wycieczki z dziećmi

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Rozpoczęła się długo wyczekiwana wiosna, więc też i pogoda zacznie dopisywać, stąd też zaczęłam się zastanawiać nad tym jak spędzać weekendy i korzystać z pięknej pogody :)
Standardowo przyszło mi do głowy oliwskie zoo, oceanarium w Gdyni, park oliwski, park reagana, molo w brzeźnie, ale to już było trylion razy, więc teraz chcielibyśmy pojechać gdzieś dalej, poza Trójmiasto. Może wieża widokowa w Wieżycy albo dom do góry nogami w Szymbarku - sprawdzi się to przy 2,5 latku i roczniaku w wózku, czy jednak nie bardzo?

A Wy dokąd jeździcie z dziećmi na wycieczki? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rewa i wyspa Sobieszewska, hel są fajne do spacerowania, ale jeździmy raczej poza sezonem ;) no i chusta się przydaje mam na stanie roczniaka i trzylatka
eksperyment w Gdyni jest super :)
http://zookaszuby.pl/ planujemy jechać
fajny park linowy jest dla maluchów w Orłowie - adventure park i plac zabaw tez niczego sobie, potem można przejść się na plaże i molo w Orłowie.
Park dinozaurów Leba i Malbork - jak syn mial niecałe 2,5 byliśmy w Malborku podobało mu się bardziej niż w Lebie
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Fajne pomysły. O Malborku też myślałam, chociaż trzeba przyznać, że bilety trochę kosztują :)

No i chusty nie mamy, więc w zasadzie jesteśmy skazani na wózek (ale przynajmniej jest gdzie upchać "wyprawkę").
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozumiem :)
Polecam groupon, tam można taniej kupic bilety :)
tu jeszcze chce jechać http://www.seapark.pl/

Na helu spokojnie dacie radę z wózkiem, tam zrobili super trasę przy plaży no i jest fokarium, jeszcze spacerowa jest Ustka i Krynica Morska ale tam tylko tłumy :/
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Nową Holandię w Elblągu. Na razie jeszcze nieczynne, sezon rusza chyba od maja. Byliśmy jak córka miała niecałe 2,5 roku. Bardzo nam się wszystkim podobało i na pewno w tym roku tez się wybierzemy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.seapark.pl/
polecam byliśmy z niespełna dwulatkiem i było super.

W Nowej Holandi jest również bardzo fajnie a bilety kupiliśmy właśnie przez groupon.

A z kolei parki dinozaurów w Łebie nie zrobiła na nas exstra wrażenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nam się z kolei bardzo podobało w parku dinozaurów w Łebie. Nawet bardziej niż w Malborku.Ale Malborski jest fajny w każdą pogodę. My byliśmy tam 2 razy jak kropli deszcz a mimo tego nie zmoklismy dzięki drzewom.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wieżyca - w tym roku na szczycie dwoma wózkami. Miejscami trudno się wózki pchało - były resztki śniegu. Ale polecamy! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za pomysły, są świetnie :) Nawet nie wiedziałam, że tak niedaleko jest ta Nowa Holandia.

Pomysł z Wieżycą mi się bardzo podoba, bo ostatni raz to tam byłam będąc w podstawówce. Na wieżę pewnie wejdzie tylko jedno z nas ze starszakiem, ale zawsze jakaś wycieczka będzie.

Znacie jeszcze jakieś spacerowe trasy niedaleko bądź w Trójmieście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajna jest też Faktoria w Pruszczu Gdańskim. Obok jest duży plac zabaw a w środku oprócz osady zwierzęta które zawsze budzą zainteresowanie dzieci.
Jest też fajny plac zabaw w lasku na Ujescisku z wieżą widokową obok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według mnie na takie wycieczki warto zabrać dzieci do parku linowego. Jest to aktywne spędzenie czasu i zapewnia duży dopływ adrenaliny. Jeśli jeszcze się zastanawiacie, dlaczego warto zabrać dzieci do parku linowego, warto poczytać opinie i inne teksty jak ten pod linkiem https://tygodnik.pl/pl/639_materialy-partnera/10492_dlaczego-warto-zabrac-dzieci-do-parku-linowego.html , gdzie dokładnie wytłumaczone jest, czym są parki linowe i dlaczego warto skorzystać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Ile kasy na 18-tkę ? (131 odpowiedzi)

Jak w temacie mąz jest chrzestnym .

czy ktos wyleczyl homeopatia cos wiecej niz katar i przeziebienie? (62 odpowiedzi)

np zapalenie ucha, problemy z drogami rodnymi, nerki, trzeci migdal? czy wierzylyscie w...

szczepionka na HPV (29 odpowiedzi)

Wczoraj byłam z córką na obowiązkowym szczepieniu i przy okazji zapytałam o dodatkowe...

do góry