Widok

Jest sposob

Zaraz jak zmywarka konczy wyparzanie otworz ja i zostaw na godzine otwarta. Przestaly mi rdzewiec.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poza sytuacją, w której zmywarka zmywa gdy mnie nie ma w domu myślałam, że to naturalne, otworzyć ją zaraz po skończonej pracy.
U mnie zmywarka zawsze jest lekko uchylona i nikomu to nie przeszkadza. "Nie oddycha" tylko w czasie pracy. Nie rujnuje to estetyki zabudowy kuchni i ogólnego przepływu energii ;)

Ps
Zawsze mnie śmieszą reklamy środków do zmywania, w których pokazują czyste filtry (!!!) i wciskają ludziom, że są czyste dzięki (?!) tym środkom :) Po każdym cyklu czyszczę filtr. Każdy wie, że żaden środek nie ma wpływu na jego funkcjonowanie a pozostawiony sam sobie na dłużej może być przyczyną problemów funkcjonowania zmywarki i (przede wszystkim) rozwoju bakterii w odfiltrowanych drobinkach jedzenia i co za tym idzie brzydkiego zapachu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama jesteś śmieszna...do godziny czasu nie otwiera się zmywarki ze względu na suszenie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja "śmieszna" zmywarka gdy już zakończy zmywać i ... suszyć pika ha ha pik pik pik
Otwieram ją i po "ostygnięciu" wyjmuję naczynia.
"Kisić" ? Błeh
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

jakie drzwi ? (27 odpowiedzi)

Drzwi zakupione za około 500zł w markecie mimo, że mają nazwę wzmacniane to całkowicie nie...

Projektant wnętrz Trójmiasto (76 odpowiedzi)

Szukam projektanta wnętrz w trójmieście w dobrej cenie czy możecie kogoś polecić ?

Ile płaciliście za schody samonośne ? (29 odpowiedzi)

Witam, Będę potrzebować schodów do domu, zastanawiam się jaką opcję wybrać. Są to schody w...

do góry