Widok

Jest sposob

Zaraz jak zmywarka konczy wyparzanie otworz ja i zostaw na godzine otwarta. Przestaly mi rdzewiec.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poza sytuacją, w której zmywarka zmywa gdy mnie nie ma w domu myślałam, że to naturalne, otworzyć ją zaraz po skończonej pracy.
U mnie zmywarka zawsze jest lekko uchylona i nikomu to nie przeszkadza. "Nie oddycha" tylko w czasie pracy. Nie rujnuje to estetyki zabudowy kuchni i ogólnego przepływu energii ;)

Ps
Zawsze mnie śmieszą reklamy środków do zmywania, w których pokazują czyste filtry (!!!) i wciskają ludziom, że są czyste dzięki (?!) tym środkom :) Po każdym cyklu czyszczę filtr. Każdy wie, że żaden środek nie ma wpływu na jego funkcjonowanie a pozostawiony sam sobie na dłużej może być przyczyną problemów funkcjonowania zmywarki i (przede wszystkim) rozwoju bakterii w odfiltrowanych drobinkach jedzenia i co za tym idzie brzydkiego zapachu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama jesteś śmieszna...do godziny czasu nie otwiera się zmywarki ze względu na suszenie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja "śmieszna" zmywarka gdy już zakończy zmywać i ... suszyć pika ha ha pik pik pik
Otwieram ją i po "ostygnięciu" wyjmuję naczynia.
"Kisić" ? Błeh
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Ogrzewanie gazowe (20 odpowiedzi)

Ma ktoś z Was ogrzewanie na gaz, ale nie ziemny, tylko płynny? Myślimy własnie, żeby wkopać w...

Kupno mieszkania dla dziecka, ale najpierw pod wynajem? (48 odpowiedzi)

Ponieważ im dłużej nad tym myślę, tym gorzej dla mnie, może Wy Forumowicze rzucicie mi nowe...

pokrycie dachu - dach. ceram. (27 odpowiedzi)

czy Ktoś z Was w ostatnim czasie korzystal z firm, usług dotyczących właśnie pokryć dachowych...

do góry