Widok

Jestem z Gdańska - ramki na tablice rejestracyjne

Po 7 latach ramki "Jestem z Gdańska" mocno się powycierały, wyblakły, chciałbym więc wymienić je na nowe. Czy wiecie może gdzie można je dostać, o ile w ogóle da się nie rejestrując pojazdu? Obecne odbierałem w Wozowni, w dziale promocji, ale teraz jest tam biuro konserwatora zabytków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Mysle, ze "Wejherowo miastem kwiatow, kaszebszczi powet" bardziej by do ciebie pasowała.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

no pomyłka, ja po kaszubsku nic nie potrafie powiedziec ;) nie mam nic z nimi wspolnego, pytam serio
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
Wejdź do jakiejś firmy co robią reklamę zrobią ci takie podłużne naklejki na ramkę z napisem jakim będziesz chciał zamówiłem takie do warsztatu z reklama firmy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
A co niby masz do Kaszub i Kaszubów, samo to że mieszkasz na Kaszubach, już jest wspólne. Załóż sobie ramki kociewie, albo mazury a jeśli masz kompleksy to NY.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdansk to nie kaszuby
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dziadek osadnik mówił że, to stany, Kazachstany.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Motoryzacja

kredyt na samochod-w salonie? (7 odpowiedzi)

Czy biorąc kredyt na samochód w salonie będzie taka sama rata jak przy pójściu bezpośrednio do...

Skąd wziąć dobre auto używane? (11 odpowiedzi)

Jak w temacie. Szukam kilkuletniego auta w dobrym stanie. Takiego, którym będę mógł pojeździć...

Automatyczne skrzynie biegów seriws (4 odpowiedzi)

Dzień dobry mieszkańcy. Chciałbym zapytać czy w Trójmieście jest jakiś godny polecenia mechanik...

do góry