Widok

Język Japoński

MATSURI Temat dostępny też na forum:
Wysoka jakość usług. Nauczyciele posiadają BARDZO dużą wiedzę na temat języka oraz kultury i są bardzo dobrze przygotowani do zajęć. Podejście pedagogiczne- pierwsza klasa. Program nauczania dostosowany do potrzeb uczniów. Takie lekcje to prawdziwa przyjemność. Polecam!
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja swojego czasu chodziłam do toddler british centre tam też mają japoński, byłam bardzo zadowolona ze sposobu nauczania i właśnie z takiego podjeści a jak kultura
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja też uczyłam się japońskiego w Toddler i byłam mega zadowolona. Fajne podejście do uczniów. Szybko wchodziło do głowy w takiej atmosferze ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widzę, że z tej samej rodizny! Ja też własnie ukończyłam kurs japońskiego w Toddler British Centre
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Język japoński jest naprawdę super! Wszystkim polecam naukę tego języka :) Prywatnie chodziłem do Toddler British Centre. Nauczanie na bardzo wysokim poziomie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

do góry