Widok

Joa - opinia

Temat dostępny też na forum: Akademia Rozwoju
brałam udział w kursie masażu klasycznego na przełomie 2019/20 oraz kursie masażu bańkami w styczniu 2020 r. Prowadzenie na świetnym poziomie, nauczycielka z powołaniem, wieloletnim doświadczeniem w zawodzie i w nauczaniu. Zdecydowanie osoba prowadząca jest najmocniejszym punktem kursów w Gdańsku. Otwarty umysł, holistyczne podejście, ogromna wiedza praktyczna i teoretyczna. Po pierwszych lekcjach, w razie gdyby nam się nie spodobało, możemy zrezygnować z kursu otrzymując zwrot całej zaliczki.
Moja ocena
oferta: 4

poziom nauczania: 6

czas trwania kursu: 4

przystępność cen: 6

ocena ogólna: 5

5.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Ślicznie dziękujemy za tak miłą opinię, Staramy się we wszystkich naszych oddziałach stawiać przede wszystkim na dobrze wykwalifikowaną kadrę prowadzących. To jest dla nas podstawa.
Serdecznie pozdrawiamy i życzymy sukcesów w pracy z masażem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

Nauka języka angielskiego - pytanie. (4 odpowiedzi)

Jakie według Was są najlepsze metody żeby się nauczyć języka angielskiego?? Szkoła, samodzielna...

WSB (7 odpowiedzi)

Cześć ciekawi mnie czy ktoś konczyl WSB? Najbardziej ciekawią mnie studia zaoczne może ktoś cos...

Szkoła kosmetyczna maestria w gdyni - ktoś uczęszczał/uczęszcza? Proszę o opinie (28 odpowiedzi)

Witam. Jak w tytule. Chcę zrobić szkołę policealną kosmetyczną, a że sporo jest tego w...

do góry