Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Psycholog w Gdyni wątek zamknięty Pani Joasia bardzo dobrze nawiązuje kontakt z dzieckiem, potrafi zbudować...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 stycznia 2018

Wspaniała Psycholog! wątek zamknięty Pani Asia to ciepła, serdeczna, rozumiejąca, NAPRAWDĘ słuchająca pacjenta...
~Tata Szymona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 stycznia 2018

Psycholog dla dzieci z powołaniem. wątek zamknięty Pani psycholog dostaje od wszystkich 6 gwiazdek, wcale mnie to nie dziwi i...
~Iwona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 stycznia 2018

Problem rozwiazany :) wątek zamknięty Pani Joasia jest bardzo rzeczowa, dokładna i uprzejma. Dokładnie słucha,...
~Michalina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 stycznia 2018

Dziękuję że pomoc :) wątek zamknięty Po długich i intensywnych poszukiwaniach dobrego psychologa dla dziecka...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 stycznia 2018

Pomoc psychologiczna dla dzieci i młodzieży w Gdyni - opinia. wątek zamknięty Jestem w pełni uznania dla Pani psycholog. Podejście pierwsza klasa!...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 marca 2017

Psycholog dziecięcy w Gdyni. wątek zamknięty Najlepsza psycholog dziecięca! Potrafi słuchać, ma niesamowicie trafne...
~Alicja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 marca 2017

Pomoc psychologiczna w Gdyni. wątek zamknięty Pani Joasia to osoba szalenie profesjonalna!!! Otworzyła mi oczy na to czego...
~Aneta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 marca 2017

Pomoc psychologiczna na najwyższym poziomie. wątek zamknięty Pani Joasia jest ekspertem i znakomitą specjalistką. Cenię Ją za...
~Kasia W.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 marca 2017

Wspaniała psycholog!!! wątek zamknięty Najlepsza psycholog na całym świecie :) Pani Joanno bardzo dziękuję za pomoc...
~Aneta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 marca 2017

Gorąco polecam Panią Joasię. wątek zamknięty Jeśli ktoś szuka sympatycznego, bezpośredniego i kontaktowego psychologa dla...
~Mama Ewy
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lutego 2017

Psycholog dzieci i młodzieży - polecam. wątek zamknięty Pani Joasia to wspaniały psycholog. Jeśli ktoś walczy z depresją dziecięcą to...
~Rodzice Paulinki
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lutego 2017

Psycholog dziedzi i młodzieży - Polecamy. wątek zamknięty Jeśli ktoś z Państwa szuka psychologa godnego polecenia to z całego serca...
~Rodzice Adasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 lutego 2017

Dziękuję :) wątek zamknięty Dziękuję pani Joannie za znalezienie sedna problemu, z którym od lat borykał...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 września 2016

Pomoc psychologoiczna - Polecam! wątek zamknięty Spotkania z Panią Joanną bardzo pomogły mojemu 7 letniemu synkowi. Czuję się...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 września 2016

Wspaniała Psycholog :) wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze spotkań z Panią Joasią. Jedyna osoba, która była...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2016

Dziękuję za pomoc. wątek zamknięty Pani Joasia w niepowtarzalny sposób potrafi nawiązać kontakt z nastolatką....
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 maja 2016

Przesympatyczna psycholog!!! wątek zamknięty Polecam z całego serca! To pierwszy psycholog, który konkretnie i...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 maja 2016

Psycholog dziecięcy w Gdyni. Bardzo polecam. wątek zamknięty Panią Joasię poznaliśmy pół roku temu, syn od pierwszych zajęć pokochał panią...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 maja 2016

Wspaniały psycholog! wątek zamknięty Pani Joasia to wspaniały psycholog, posiadający ogromną wiedzę i...
~Ala
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 maja 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry