Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam z calego serducha!!! wątek zamknięty W wyborze fryzjera/salonu zwracam uwage na indywidualne podejscie, poswiecony...
~Kobieta 30-40
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2019

Fryzjerstwo przez duże F wątek zamknięty Jeszcze nigdy nie spotkałem się z tak profesjonalnym salonem fryzjerskim. Nie...
~Darek A.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 października 2018

Bardzo polecam :) wątek zamknięty Bardzo polecam usługi u Pani Karoliny, którą jest profesjonalistka. Widać,...
~AgnieszkaL.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 października 2018

Witam wątek zamknięty Polecam serdecznie ten gabinet. Ogromnym atutem dla mnie jest normalność,...
~Sylwia
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 października 2018

Gorąco polecam wątek zamknięty Do salonu trafiłam za namową koleżanki z pracy. Bardzo profesjonalna obsługa....
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 października 2018

Serdecznie Polecam wątek zamknięty Dziś byłam ponownie w Autorskiej Pracowni Fryzjerskiej i Kosmetyki Joanny...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 października 2018

Joanna Tyszer Autorska Pracownia Fryzjerska wątek zamknięty Polecam ten salon. Pan Sebastian jest profesjonalista bardzo kreatywnym....
~Joanna Fila
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 września 2018

Zdecydowanie Polecaaam ! wątek zamknięty Jeśli ktoś szuka fryzjerki do upięcia ślubnego, to serdecznie polecam Asię....
~Paulina i Mateusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2018

Można zaufać wątek zamknięty Narzeczona szukała nowego fryzjera po wpadce ostatniego. Trafiła do Pani...
~Bartwk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2018

Cudownie! Po prostu... wątek zamknięty Bardzo długo szukałam zaufanego fryzjera, który zrozumie moje oczekiwania i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2018

Bardzo polecam wątek zamknięty Salon bardzo przyjazny, z fajną atmosferą. Mój ulubiony fryzjer Sebastian...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2018

Polecam ! wątek zamknięty Świetna i profesjonalna obsługa. Najlepsze cięcie oczywiście u Pana...
~Karol
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2018

Wspaniale miejsce wątek zamknięty Wspaniałe, industrialne wnętrza, świetna muzyka w tle, orzeźwiający klimat i...
~Wiola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry