Widok

Joanna - opinia

Temat dostępny też na forum: Szkoła Podstawowa Jezuitów
Bardzo niski poziom. Do szkoły przyjmą każdego, kto płaci czesne. Ucznia z oceną naganną z poprzedniej szkoły, ze średnią 2.5. Problem jest potem dostać się gdzieś do dobrej szkoły średniej w Gdyni, bo poziom jest niski. Dużo osób przenosi dzieci do innych szkół. Wydawało się, że to będzie dobra szkoła. Budynek ładny. Dobre warunki. Tylko dlaczego w ciągu ostatnich 3 lat odeszło z tej szkoły tylu nauczycieli, dlaczego inni zapowiadają, że odejdą do szkoły państwowej i faktycznie odchodzą. Co się tam dzieje?
Moja ocena
poziom nauczania: 1

zajęcia dodatkowe: 3

wyposażenie: 6

bezpieczeństwo: 6

ocena ogólna: 1

3.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O czym pani pisze? skąd takie informacje? Szkoła podstawowa istnieje 2,5 roku,więc na jakiej podstawie nisko ocenia pani poziom, skoro raz dopiero zdawany był egzamin ośmioklasisty i został zdany bardzo dobrze???.
Do jakiej klasy przyjęto ucznia ze średnią 2,5 i zachowaniem nagannym??
Jestem rodzicem , który ma dziecko w tej szkole. Przenosiny zdarzają się sporadycznie, najczęściej przez zmianę miejsca zamieszkania. Rotacja nauczycieli??? Gdzie jej nie ma , nauczyciele zmieniają zawód , czy miejsce pracy, tak jak każda inna grupa zawodowa, z różnych powodów. Pani opinia jest bardzo nierzetelna delikatnie mówiąc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

Nauka języka angielskiego - pytanie. (4 odpowiedzi)

Jakie według Was są najlepsze metody żeby się nauczyć języka angielskiego?? Szkoła, samodzielna...

WSB (7 odpowiedzi)

Cześć ciekawi mnie czy ktoś konczyl WSB? Najbardziej ciekawią mnie studia zaoczne może ktoś cos...

Szkoła kosmetyczna maestria w gdyni - ktoś uczęszczał/uczęszcza? Proszę o opinie (28 odpowiedzi)

Witam. Jak w tytule. Chcę zrobić szkołę policealną kosmetyczną, a że sporo jest tego w...

do góry