Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dominik - ocena Mega zadowolony jestem, zostaliśmy przygotowani wzorowo, wszystkie nie...
~Dominik
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 29 października 2023

Monika - ocena Polecam pana Pawła z całego serca, dzięki jego wiedzy i fachowej pomocy...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 29 października 2023

Paweł - ocena Polecamy usługi Pana Pawła, który pomógł nam uzyskać kredyt hipoteczny....
~Paweł
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 20 października 2023

Kacper - ocena Z wielkim przekonaniem i czystym sercem możemy polecić wraz z partnerką nie...
~Kacper
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 20 października 2023

Kuba - opinia Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Pawłem. Otrzymałem fachowe...
~Kuba
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 7 sierpnia 2023

Patrycja - opinia Polecam usługi tej firmy, szczególnie Pana Pawła. Profesjonalne podejście,...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 2 sierpnia 2023

Piotr - opinia Profesjonalne podejście, miła obsługa od pierwszego spotkania, wszechstronna...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 26 lipca 2023

Dorota Ł. - opinia Wielkie zaangażowanie, łatwość w rozwiązywaniu napotkanych problemów, które...
~Dorota Ł.
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 14 lipca 2023

Michał, Patrycja - opinia Pan Paweł definitywnie zasługuje na wysoką ocenę, jest bardzo zaangażowany,...
~Michał, Patrycja
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 13 lipca 2023

Vladimir Piechnikov - opinia Polecamy usługi Pana Pawła , pomógł nam załatwić kredyt hipoteczny na zakup...
~Vladimir Piechnikov
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 7 lipca 2023

Vladimir Piechnikov - opinia Pełen profesjonalizm! Bardzo sprawna pomoc kredytowa i szybkie działanie!...
~Vladimir Piechnikov
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 7 lipca 2023

Tetiana Piechnikova - opinia Myśl o wzięciu kredytu hipotecznego napawała mnie strachem. Bałam się...
~Tetiana Piechnikova
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 7 lipca 2023

Sebastian - opinia Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, jeszcze większe doświadczenie. Bardzo...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 26 czerwca 2023

Wojciech Czechyra - opinia Bardzo polecam Pana Pawła. Z jego pomocą załatwienie i weryfikacja wszystkich...
~Wojciech Czechyra
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 21 kwietnia 2023

Mateusz i Aleksandra - opinia Nasze pierwsze doświadczenie z kredytem hipotecznym, z którym Pan Paweł...
~Mateusz i Aleksandra
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 kwietnia 2023

Iwona - opinia Chciałabym polecić usługi Pana Pawła. Pierwszy raz korzystaliśmy z kredytu...
~Iwona
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 kwietnia 2023

Mateusz - opinia Świetna współpraca, super kontakt i pełen profesjonalizm! Wszystko załatwione...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 marca 2023

Yevhen Zinkevych - opinia Bardzo dziękujemy za profesionalnę doradstwo i dużą pomoc w odzyskaniu...
~Yevhen Zinkevych
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 marca 2023

Olha K. - opinia Bardzo profesjonalna pomoc i doradztwo,a także dyspozycyjność o każdej porze....
~Olha K.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 marca 2023

Kinga Dondela - opinia Polecam Pana Pawła Pełen profesjonalizm !
~Kinga Dondela
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 stycznia 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry