Widok

Justyna - opinia

Blue Spirit hodowla kotów Temat dostępny też na forum:
Niestety nie mogę zgodzić się z wcześniejszymi opiniami. Pomieszczenie gdzie odbieraliśmy kota przesiąknięte dymem papierosowym. Hodowca przed zakupem sprawiał wrażenie osoby kompetentnej wręcz pozjadającej wszystkie rozumy jeśli chodzi o hodowle kotów natomiast po zakupie, kiedy pojawiły się problemy z kotem wręcz przeciwnie. Weterynarz stwierdził u kociaka koci katar, który najprawdopodobniej złapał w hodowli, ponieważ w domu nie miał kontaktu z innymi zwierzętami, a objawy pojawiły się zaraz po zabraniu z hodowli. Kupując kota w hodowli spodziewaliśmy się zdrowego zwierzaka, a spotkało nas przykre zaskoczenie.
Moja ocena
BlueSpirit kategoria: Hodowle zwierząt
wygląd i czystość: 2
 
podejście do zwierząt: 5
 
pomoc merytoryczna: 2
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 17

Zgadzam się w 100%
Facet to zwykły jarosław megaloman nie hodowca
Koty są przesiąknięte tak dymem że dwa tygodnie to za mało żeby zgubiły smród stęchlizny i papierosów, facet to zwykły rzeźnik bez sympatii do zwierząt tylko kasa i głodne opowieści. Osobą która chyba coś robi przy kotach to żona ale niestety przy tę...m tyranie nie zabiera głosu
nie polecam tego miejsca nikomu
są w trójmieście prawdziwi hodowcy z pasją i zamiłowaniem do zwierząt a nie wypychaniem kotków dla kasy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11

Inne tematy z forum Opinie i oceny

Danuta - opinia (4 odpowiedzi)

Pan Dr.najlepszy specjalista którego spotkałam i któremu można zaufać.Nie miałam już nadziei na...

Kamila - opinia (3 odpowiedzi)

Przestronny i czysty salon. Dobra jakość usług, doświadczeni pracownicy!polecam

Dr Jerzy Łożyk - czy ktoś był ? (21 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie, czy któraś z Was była na wizycie u dr Jerzego Łożyka? Jak tak to jaka...

do góry