Krzysztof Miśkiewicz

Ginekolodzy USG ginekologiczne

Gdynia, Jana Kilińskiego 11/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Polecam Pana Doktora. Miły, sympatyczny, konkretny, wszystko tłumaczy, jest...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2009

Polecam. Bardzo dobry lekarz. wątek zamknięty Dobry, kompetentny lekarz. Nowoczesny gabinet, latwy dostep do wszystkich...
~mara waszyk
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 lutego 2009

Idealny ginekolog wątek zamknięty Pan doktor jest bardzo uprzejmy , z fachowa wiedza , poświęca dostateczną...
~Del
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 stycznia 2009

wielki pozytyw wątek zamknięty Bardzo dobra poieka ginekologiczna, pacjentka nie jest w drugim planie zaraz...
~Jolanta Mielech
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 stycznia 2009

recepcja wątek zamknięty Jeżeli chodzi o doktora Miśkiewicza to jest to bardzo spokojny, delikatny i...
~carka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 grudnia 2008

Coraz mniej TAKICH lekarzy wątek zamknięty Wspaniały specjalista ale przede wszystkim cudowny człowiek. Miły i...
~madus
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 października 2008

Dobry specjalista wątek zamknięty Polecam.To dobry specjalista.Leczę się u niego od kilkunastu lat i jestem...
~agnieszkaj
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 września 2008

Polecam. wątek zamknięty Doktor jest profesjonalny, miły i kompetentny.Gabinet bardzo dobrze...
~Kalina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 lipca 2008

pytanie o koszt wizyty wątek zamknięty witam panie...szukam od jakiegoś czasu dobrego ginekologa..i widze,że wasze...
~ania
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 lipca 2008

ZDECYDOWANIE POLECAM wątek zamknięty Pomógł mi. Przed leczeniem wykonał sporo badań (część z nich wysyłałam aż do...
~Gaga
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 lipca 2008

mało konkretny wątek zamknięty byłam u Pana doktora po drugim poronieniu na wypisie po łacinie była napisana...
~karola13
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 lipca 2008

Rewelacja. wątek zamknięty Rewelacja. Leczę się od pół roku - byłam na kilku wizytach i szczerze moge...
~aneta
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 czerwca 2008

Asia - opinia wątek zamknięty Dziś po raz pierwszy odwiedziłam gabinet doktora Miśkiewicza i jestem bardzo...
~Asia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 czerwca 2008

Beata - opinia wątek zamknięty W wiekim stresie wybierałam się na pierwszą wizyte u Doktora Miskiewicza....
~Beata
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 maja 2008

Marlena - opinia wątek zamknięty Dzięki doktorowi mam ślicznego synka :) uratował dzidzię, w 3 miesiącu...
~Marlena
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2008

SUPER Lekarz wątek zamknięty wspaniały,cierpliwy
~gdynianka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2008

SUPER LEKARZ wątek zamknięty JEST NAJLEPSZYM GINEKOLOGIEM W GDYNI !!!
~DOROTA
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 marca 2008

Wspaniały wątek zamknięty Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że to jest lekarz jakiego szukałam....
~karolina
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 stycznia 2008

Najlepszy wątek zamknięty To najlepszy lekarz ginekolog jakiego spotkałam. Profesjonalny i cierpliwy,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 grudnia 2007

Super wątek zamknięty To najlepszy i najsympatyczniejszy lekarz u jakiego byłam, po prostu SUPER!!!!
~Aga
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 września 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
48

postów

48

wątków

do góry