Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
czyszczenie zębów wątek zamknięty Jestem po kolejnym czyszczeniu zębów u Pani Ani.Zęby wyglądaj jak po...
~krystyna Moszora
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2014

Strach ma wielkie oczy:) wątek zamknięty Już od paru lat zanosiłem się aby rozpocząć porządki z moim uzębieniem....
~Robert 42
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 maja 2014

dr krupski wątek zamknięty Gorąco poleca dr wyrywał mi dolna ósemkę , szybko i bezboleśnie naprawdę, po...
~magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 maja 2014

Polecam Dr Ossowską wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z jakości usług świadczonych przez K2 DENTAL....
~Dorota
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 listopada 2013

dr Kamillla Konopko wątek zamknięty Pani dr Kamilla Konopko jest bardzo miłą, kulturalną i kompetentną osobą....
~Grażyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 września 2013

dr Konopko Kamilla wątek zamknięty Oj, ktoś tu chyba chce zrobić pod górkę dr Konopko :( Całkowicie nie zgadzam...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 września 2013

ortodonta wątek zamknięty super lekarz po kursach z ortodoncji bo wiadomo dziś trudno zrobić...
~Adam P.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 lipca 2013

Dr Krupski wątek zamknięty Cała klinika jest ok, miło i profesjonalnie. Miałem resekcję 2 zębów u Dr...
~Maciek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 czerwca 2013

Zdecydowanie polecam ! wątek zamknięty Pan doktor o przemiłym usposobieniu, cierpliwy i konkretny. Wielka rzadkość ...
~Małorzata Sz.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 maja 2013

Dr.Krupski super dentysta wątek zamknięty Swietny chirurg z bardzo dobrym podejsciem do pacjenta,mialem sporo do...
~hary
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 stycznia 2013

Dr.Krupski swietny chirurg! wątek zamknięty Bardzo swietna obsluga.Pan doktor przesympatyczny.Bardzo boje sie dentysty...
~Aga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 stycznia 2013

dr Barbara Rymkiewicz wątek zamknięty Ucieszyłam się ogromnie, że pani doktor wróciła do Polski i będę mogła znowu...
~Małgorzata Fijałkowska-Winkowska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 grudnia 2012

POLECAM ! wątek zamknięty Pani doktor Magdalena Rychert jest wspaniałym stomatologiem, ciepłą i...
~Jolanta K
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 października 2012

Polecam wątek zamknięty Dr. Rymkiewicz - miła, konkretna i bardzo zaangażowana. Polecam.
~Ewa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 stycznia 2012

Polecam każdemu, kto boi się dentysty! wątek zamknięty Zwlekałam z pójściem do dentysty bardzo długo z powodu strachu. Zdecydowałam...
~em2
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2011

protetyka wątek zamknięty Do dr Krupskiego trafiłem z polecenia znajomego.Solidny,konkretny lekarz a...
~Marcin
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 maja 2010

Rewelacja wątek zamknięty Polecam! Takiej opieki stomatologicznej szukałam. Pełen komfort, bezstresowo,...
~em
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 lipca 2011

polecam!!!! wątek zamknięty naprawdę polecam!!! Dr Krupski podciął mojemu synkowi wędzidełko pod...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 czerwca 2011

świetna pani dr Schreiber wątek zamknięty Bardzo dobre podejście pani doktor do dziecka - zdecydowane,a równocześnie...
~rodzice Julki
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2011

super wątek zamknięty Wykonałem koronki na implantach. Rewelacja. Jestem b zadowolony. Marek.
~Marek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 stycznia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry