Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam!!! wątek zamknięty Pani dr Jolanta Kulczyńska wspaniała osoba, świetna specjalistka. Pani doktor...
~Krystyna N.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 lutego 2011

Polecam dr Krystian Krupski wątek zamknięty W 100% polecam Pana dr Krystiana Krupskiego!! Wyrywał mi korzeń, strasznie...
~pawel
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 stycznia 2011

Świeta obsługa wątek zamknięty Serdecznie polecam ten gabinet lekarski! Przede wszystkim, profesjonalne...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 października 2010

Stomatolog wątek zamknięty Bardzo jestem zadowolony z usług K2 Dental. Zawsze zapisuje się do doktor...
~Marcin
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 października 2010

POLECAM!!! wątek zamknięty Wreszczie znalazłam stomatologa do którego, mam 100% zaufanie. Pani doktor...
~Maja
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 października 2010

Ja stawiam na dr Kulczyńską wątek zamknięty Jestem Jej pacjentką od pięciu lat, na wizyty chodzę z przyjemnością- prawdę...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 października 2010

Potwierdzam pozytywne opinie wątek zamknięty Uważam, że K2 Dental jest miejscem odpowiednim dla takich wystraszonych...
~k@omega
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 października 2010

szybko i profesjonalnie wątek zamknięty Ten gabinet polecił mi mój stomatolog i zdecydowanie miał rację. Szybko,...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 września 2010

Dr Kujawska jest prawdziwym PROFESJONALISTĄ. wątek zamknięty Jak w temacie.Podejście do klienta pełne zrozumienia i zero ściemniania.Poza...
~Dominika W.- Gdynia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2010

Super wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, rejestracja w dniu zgłoszenia. Nareszcie nie boję się...
~Marzena
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 listopada 2009

the best of wątek zamknięty Dr Krupski jest najlepszym stomatologiem, z jakim miałam do czynienia. Leczy...
~Serek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 października 2009

mój lekarz wątek zamknięty Od kilku tygodni jestem pacjentem dr Kujawskiej ,wreszcie nie boje się...
~adam
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 stycznia 2009

Super! wątek zamknięty Dr Kujawska najsympatyczniejsza lekarz w Trójmieście, miła i delikatna. Zna...
~wdzięczny pacjent
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 grudnia 2008

Rewelacja wątek zamknięty Wlasciwie wszystkei opinie odadja to co sama mysle o dr Krupskim, ale co mi...
~aga
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2008

Najlepszy stomatolog na Pomorzu wątek zamknięty Uważam dr Krystiana Krupskiego za najlepszego stomatologa na Pomorzu. Bardzo...
~K
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 września 2007

polecam!!! wątek zamknięty bardzo miły dentysta, ma odstresowujące podejście do pacjenta. sprawny,...
~Ania
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 lipca 2007

Bardzo fajny,sympatyczny i przystojny wątek zamknięty Dr Krystian Krupski specjalista i profesjonalista jakich brak w tej...
~Madzia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 czerwca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry