Witam!
Jeżdżę busem i chcąc przesiąść się na coś większego, pomyślałem o podwyższeniu kwalifikacji.Zacząłem od przeczytania opinii absolwentów kursów.Trafiając na "ELKĘ" podjąłem decyzję i szczerze nie pomyliłem się wcale. Kursy w weekendy nie kolidują z pracą, co dla mnie było istotne. Sposób prowadzenia teorii przez P.Wojtka-(pełen szacunek)zawodowego byłego Drive'ra nie pozwala się nudzić. Wykłady bez lania wody. Skupienie się na tajnikach techniki prowadzenia, budowie i niuansach kodeksu ciekawie wplata w przeżyte sytuacje drogowe oraz własne doświadczenia.Chciałbym także zwrócić uwagę na doskonałą bazę zdjęciową. Samochód egzaminacyjny, plac manewrowy obstrzelane ze wszystkich stron. Wsiadając na egzaminie czujesz się jakbyś już tam jeździł!Co do "treningów" to również miło. Samochód sprawny, zadbany, plac w pełni wyposażony-relatywny do egzaminu.Podczas jeżdżenia Wojtek jest wymagający, ale bez stresu. Oczekuje od nas konkretnych zachowań. Przydają się rozmowy na wykładach i wszystko nabiera kształtów.Idąc na egzamin naprawdę czujesz się pewnie.
Jeśli miałbym polecić przyjaciołom-to polecam. I jeszcze raz gorąco dziękuję za kawał Dobrej Roboty!
P.S. Zdałem za pierwszym razem.