Widok

KOSZMAR

Siódme niebo jest zanim podpisze się dokumenty.Później jest KOSZMAR!! Olewactwo, unikanie odpowiedzi, spychologia a momentami chamstwo i bezczelność. Niestety my trafiliśmy na niejaką panią monikę, która mówi wszystko to, co potencjalny kupiec chce usłyszeć...
Nie polecam współpracy z tymi ludzmi. Utopicie Państwo oprócz pieniędzy mnóstwo nerwów i czasu, a zyskacie grzyb i wilgoć i zero reakcji na usterki.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 2
 
jakość: 1
 
terminowość: 1
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 1
 
1.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam opinię. Siódme niebo jest do czasu podpisania umowy deweloperskiej, później zaczynają się schody do piekieł. Najlepiej jakby kupujący zam dokończył budowę i to jeszcze za swoją gotówkę. Nie wiem jak robią odbiory domów skora ja się jedzie do urzędu to nie występują takie budynki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak to prawdziwy koszmar!!chamstwo,olewatorstwo droga w bagnie do ktorej nikt sie nie przyznaje gmina nie ma jej niby na mapie dewoloper twierdzi ze jak zaplacimy po 10 tys od mieszkania to nawet kostke polozy ponoc..inni za miejsca parkingowe tyle dawali hehe uciekac i rece skladac aby ktos chcial to odkupic ps 17 pazdziernika 2015 na targach w Ergo stoisko siodmego nieba omijano szerokim łukiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry