KRONEL Foto-Studio

Studio fotograficzne Fotografowanie

Gdańsk, Heleny Marusarzówny 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
OK wątek zamknięty Szybka obsługa, bez kolejek, wydruk niemal natychmiast. Polecam serdecznie.
~MAT
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 marca 2018

Polecam :) wątek zamknięty Zdjęcia wykonane ekspresowo i fachowo. Dobra cena w porównaniu z innymi...
~Martyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 marca 2018

Niemiła obsługa. Brak profesjonalizmu. wątek zamknięty Nie polecam. Warto wybrać inny zakład.
~Ryszard
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 marca 2018

Niemiła obsługa wątek zamknięty Pan fotograf bardzo nieuprzejmy. Niestety zadowolenie z obsługi klienta z...
~Alicja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 marca 2018

Super wątek zamknięty Chodzę ja i cała moja rodzina od wielu lat. Zawsze jesteśmy zadowoleni....
~Klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 czerwca 2017

Dobry zakład, ceny ok. wątek zamknięty Zdjęcia do dowodu szybko zrobione, podgląd i możliwość wyboru zdjęcia, ceny...
~Korba
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 czerwca 2017

Dobry Zakład wątek zamknięty Fachowo, szybko i bardzo ładny efekt końcowy. Polecam. Ceny przystępne.
~Mati
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 marca 2017

Polecam wątek zamknięty Wykonałem zdjęcia do dyplomu. Naprawdę jestem zadowolony. Ceny do przyjęcia.
~Arek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lutego 2017

Hamskie i bezczelne podejście do klienta wątek zamknięty Hamskie i bezczelne podejście do klienta. Oferuje usługi drukowania z...
~Yeti
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 września 2016

Polecam :)) wątek zamknięty Bardzo dobra jakość zdjęć w przystępnej cenie, do tego szybko i bez stresu....
~Mirka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2016

Bardzo zadowolona wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usługi. Zdjęcia do dyplomu wyszły wspaniale,...
~Wanda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 czerwca 2016

POLECAM !! wątek zamknięty Zdjęcia do CV - bardzo ładne, ceny - przystępne, obsługa - OK.
~Monia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 czerwca 2016

Przeciętnie wątek zamknięty Zarówno ceny jak i jakość wykonania usługi są przeciętne. Pan powinien...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 czerwca 2016

Nie polecam wątek zamknięty Jestem w pracy od 9 do 17, więc przyjechałem o 17:30 - odmówiono mnie w...
~Max
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 czerwca 2016

zdjęcia do dowodu wątek zamknięty szybko, ładnie i tanio.
~klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 czerwca 2015

Magda - opinia wątek zamknięty Szybko, profesjonalnie, tanio
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 maja 2015

Szybko, tanio i przyjemnie :) wątek zamknięty Odbierając zdjęcia do dokumentów w tym zakładzie, pierwszy raz byłam bardzo...
~Maja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lutego 2015

Polecam wątek zamknięty Powiedzenie, że jak chcesz coś kupić taniego i dobrego, to będziesz musiał...
~irek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lipca 2014

Pełen profesjonalizm!!! wątek zamknięty Chodzę tylko tam i nigdy się nie zawiodłam. GORĄCO POLECAM!!!
~Ula
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 czerwca 2014

Bardzo polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona, zdjęcie jest naprawdę bardzo ładne. Rzadko fatyguję...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 czerwca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry