Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Beata - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękuję całemu zespołowi firmy za godny pochówek mojego taty, było...
~Beata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 kwietnia 2020

Wojciech Szamotulski - opinia wątek zamknięty Jakiś czas temu zorganizowali podwójny pogrzeb mojej taty i jego kolegi -...
~Wojciech Szamotulski
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 lutego 2020

Elżbieta Budzisz - opinia wątek zamknięty Pogrzeb mojej Mamy w Sopocie Serdeczne podziękowania zespołowi firmy KALIA,...
~Elżbieta Budzisz
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 stycznia 2020

Wnuk Łukasz. - opinia wątek zamknięty Dziekuje obsłudze domu pogrzebowemu KALIA za profesjonalna obsługe pogrzebu i...
~Wnuk Łukasz.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 listopada 2019

Asia - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm na wysokim poziomie. Z całą odpowiedzialnością Polecam !!!
~Asia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 września 2019

Magda - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm pod każdym względem.
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2019

Pogrzeb Taty wątek zamknięty Było pięknie,Pan na trabce byl wspaniały,wszystko było dostojnie - polecę...
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 sierpnia 2019

Profesjonalnie wątek zamknięty Polecam mila fachowa obsługa klienta panowie Z obsługi pogrzebu ocena 10...
~Adam
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 sierpnia 2019

Pochówek wątek zamknięty Bardzo dziękuję całemu zespołowi firmy za godny pochówek mojego taty, było...
~Joanna Klusek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 sierpnia 2019

Dziękujemy i polecamy Kalię wątek zamknięty Kalia działa bardzo profesjonalnie i z dużą empatią w tych trudnych chwilach....
~Maria Kmiecik
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 stycznia 2019

Polecam w 100 % wątek zamknięty Zanim sie zdecydowałem na Kalie to przeczytałem opinie w internecie. I się...
~K.
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 grudnia 2018

Dobry wybór. wątek zamknięty Dziękuję za wsparcie ogranizacyjne i godne pożegnanie mojej Mamy.
~Michał Osiecki
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 października 2018

Opinia wątek zamknięty Dziękuję, to za małe słowo, aby w pełni odzwierciedlić to co zrobiliscie dla...
~Anna Cybulska
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 lipca 2018

Podziękowanie wątek zamknięty Polecono nam ten zakład pogrzebowy i nie żałuję wyboru .Obsługa i oprawa...
~Wdzięczna
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 lipca 2018

Kalia godna polecenia wątek zamknięty NAJLEPSZA FIRMA POGRZEBOWA Wybrałam firmę KALIA kierując się opinia ksiedza....
~Alicja z Rodzina
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lipca 2018

Podziękowanie dla Zakładu Pogrzebpwego Kalia w Gdansku wątek zamknięty Bardzo dziękuję w imieniu mojej rodziny za profesjonalizm w przygotowaniu...
~Liliana Berdys
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2018

Podziękowanie wątek zamknięty Jesteśmy wdzięczni za pomoc w zorganizowaniu pięknego pogrzebu naszego Taty....
~Beata
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 marca 2018

Profesjonalizm i empatia wątek zamknięty Jak widać po długim czasie wystawiam opinię, ale wcześniej nie pomyślałam....
~Marzena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lutego 2018

zadowolona klientka wątek zamknięty Przypadek sprawił że trafiłam na ofertę Kalii, przeczytane opinie oraz miła i...
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 lutego 2018

NAJLEPSZA FIRMA POGRZEBOWA wątek zamknięty Wybrałam firmę KALIA kierując się opiniami z internetu. Zgadzam się z nimi w...
~Kasia
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 lutego 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry