Widok

Kamienie w pęcherzyku żólciowym po ciąży

Witam.
Niedawno zrobiłam usg brzucha ze względu na częste ostre bóle brzucha. Okazało się że mam w pecherzu żólciowym liczne drobne zlogu do 6-7 mm. Bóle brzucha zaczęły sie jakieś 3 msc temu a pół roku temu urodzilam synka. Bardzo zdziwilam się tymi zlogami ponieważ tydzień przed zajściem w ciążę robilam usg brzucha i pęcherzyk był czysty bez złogów. Czytalm w internecie ze mogło to być spowodowane ciążą i hormonami.
Nie chciałabym wycinac sobie woreczka ponieważ nie mam jeszcze 25 lat a dodatkowo karmię synka piersia i nie moge go teraz zostawić ale ataki kolki kamicy sa bardzo bolesne męczące i uciążliwe ptzy takim małym dziecku.
Moje pytanie czy któraś z Was próbowała naturalnych sposób na pozbycie sie takich złogów. Czy da sie pozbyc takich kamieni jeżeli pojawiły się po ciąży a nie w skutek otylosci czy złej diety?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam juz ataki kolki w ciąży i po ciąży. Przed ciąża ich nie miałam. Gdy maly mial 5 miesięcy miałam laparoskopie pęcherzyka. Karmiłam piersia i po operacji. I jak ręką odjal.
Ja co prawda miałam już przed ciążą małe kamyczki ale za to było ich mnóstwo. Silne ataki z wymiotami . Miałam dietę ,rozpiski co można jeść a czego nie. Nic nie dało. Zdecydowałam się usunąć woreczek. Nie ma na co czekać. Kamienie na woreczku ,szczegilnie te małe są niebezpieczne. Może się wylać woreczek a wtedy już ratunku nie będzie. 2 dni po operacji już będziesz w domu.
Celtica a jak karmilaś będąc w szpitalu? Odciągalaś mleko czy jak?
Ja miałam dość trudny poród nieforutnne zdarzenia po które miały miejsce i szpitalu i jakoś chyba najnormalniej w świecie boje się znów trafić do szpitala. Spróbuje naturalnych metod a jak one nic nie dadza to wyciecie zostaje

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

kaszel u dziecka..nie chce się dać inhalować..opadam z sił :/ (35 odpowiedzi)

synek miesiąc temu miał zapalenie krtani..od paru dni znowu się pojawił szczekający kaszel....

bolesne sztywnienie rąk w ciąży (26 odpowiedzi)

dziewczyny napiszcie prosze, czy lekarze Wam coś zalecili na to sztywnienie. Dla mnie jest to...

do góry