Widok

Kamienie w pęcherzyku żólciowym po ciąży

Witam.
Niedawno zrobiłam usg brzucha ze względu na częste ostre bóle brzucha. Okazało się że mam w pecherzu żólciowym liczne drobne zlogu do 6-7 mm. Bóle brzucha zaczęły sie jakieś 3 msc temu a pół roku temu urodzilam synka. Bardzo zdziwilam się tymi zlogami ponieważ tydzień przed zajściem w ciążę robilam usg brzucha i pęcherzyk był czysty bez złogów. Czytalm w internecie ze mogło to być spowodowane ciążą i hormonami.
Nie chciałabym wycinac sobie woreczka ponieważ nie mam jeszcze 25 lat a dodatkowo karmię synka piersia i nie moge go teraz zostawić ale ataki kolki kamicy sa bardzo bolesne męczące i uciążliwe ptzy takim małym dziecku.
Moje pytanie czy któraś z Was próbowała naturalnych sposób na pozbycie sie takich złogów. Czy da sie pozbyc takich kamieni jeżeli pojawiły się po ciąży a nie w skutek otylosci czy złej diety?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam juz ataki kolki w ciąży i po ciąży. Przed ciąża ich nie miałam. Gdy maly mial 5 miesięcy miałam laparoskopie pęcherzyka. Karmiłam piersia i po operacji. I jak ręką odjal.
Ja co prawda miałam już przed ciążą małe kamyczki ale za to było ich mnóstwo. Silne ataki z wymiotami . Miałam dietę ,rozpiski co można jeść a czego nie. Nic nie dało. Zdecydowałam się usunąć woreczek. Nie ma na co czekać. Kamienie na woreczku ,szczegilnie te małe są niebezpieczne. Może się wylać woreczek a wtedy już ratunku nie będzie. 2 dni po operacji już będziesz w domu.
Celtica a jak karmilaś będąc w szpitalu? Odciągalaś mleko czy jak?
Ja miałam dość trudny poród nieforutnne zdarzenia po które miały miejsce i szpitalu i jakoś chyba najnormalniej w świecie boje się znów trafić do szpitala. Spróbuje naturalnych metod a jak one nic nie dadza to wyciecie zostaje

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

rehabilitacja dzieci (4 odpowiedzi)

Proszę o polecenie fizjoterapeuty pracującego z niemowlętami z dojazdem do domu.

bolesne sztywnienie rąk w ciąży (26 odpowiedzi)

dziewczyny napiszcie prosze, czy lekarze Wam coś zalecili na to sztywnienie. Dla mnie jest to...

potrzebuję silniczek do laktatora medela mini electric (36 odpowiedzi)

Czy ma ktoś do sprzedania sprawny silniczek do laktatora medela mini electric? Najlepiej z...

do góry