Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super adwokat wątek zamknięty Powierzyłem swoją sprawę Panu mecenasowi i nie żałuję swojej decyzji. Bardzo...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 marca 2016

BYŁEM PO PROSTU W SZOKU.. wątek zamknięty ... gdy dowiedziałem się od adwokata Bartosza Grube jak w prosty sposób...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 marca 2016

Godny polecenia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam usługi pana mecenasa. Jestem bardziej...
~Paweł Balcerak
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lutego 2016

Polecam wątek zamknięty Bardzo ludzkie podejscie do klienta ktory w sadzie byl po raz pierwszy....
~Izet
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lutego 2016

sprawa rozwodowa wątek zamknięty Polecam usługi pana Mecenasa! W profesjonalny i szybki sposób doprowadził do...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lutego 2016

Zadowolona wątek zamknięty Napiszę krótko moją sprawę załatwili w miarę szybko, profesjonalnie i przede...
~Beata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 października 2015

100% satysfakcji wątek zamknięty Miałem duży problem i potrzebowałem adwokata, do Pana Bartosza trafiłem z...
~Paweł
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 października 2015

Najlepszy Adwokat wątek zamknięty Gorąco polecam. Pan Mecenas załatwił moją sprawę szybko i rzetelnie....
~Jędrzej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 października 2015

Opinia wątek zamknięty Polecam. Dzięki zaangażowaniu Pana Bartosza udało się pozytywnie zakończyć...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 października 2015

Dziekuje Panie Bartoszu wątek zamknięty To calkiem przypadek, ze trafilem do Pana mec. Grube. W sumie glupia sprawa,...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 października 2015

opinia wątek zamknięty Korzystałam z pomocy w sprawie karnej. Zostalam uniewinniona. Polecam
~jp
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 października 2015

bardzo profesjonalne usługi wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić usługi Pana Bartosza. Juz na pierwszym...
~hania725
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lipca 2015

Polecam wątek zamknięty Polecam usługi Pana Bartosza Grube. Profesjonalny,skuteczny adwokat, bardzo...
~Dorota H.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 czerwca 2015

adwokat Bartosz Grube wątek zamknięty najkrócej mówiąc:pełny profesjonalizm, godny polecenia
~DJ
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 czerwca 2015

Skuteczny Adwokat wątek zamknięty Bardzo polecam Pana Mecenasa Bartosza Grube. Jestem bardzo zadowolony ze...
~Maciej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 lutego 2015

solidny prawnik wątek zamknięty Trafiłem przypadkiem, ale z jakości obsługi jestem bardzo zadowolony.
~Tomasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 listopada 2014

Polecam! wątek zamknięty Polecam, pełen profesionalizm. Podejście do klienta i skuteczność na 6! Pan...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 listopada 2014

Polecam Pana Mecenasa wątek zamknięty Z Panem mecenasem współpracuję już od prawie dwóch lat. Współpraca przebiega...
~IM
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 listopada 2014

Pełen profesjonalizm! wątek zamknięty Gorąco polecam usługi Pana Mecenasa. Rozpoczynając współpracę z panem Grube...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 listopada 2014

Adwokat na 6 wątek zamknięty Juz w momencie przekroczenia progu kancelarii w powietrzu wyczułem zapach...
~Krzys
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 października 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry