Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Irena Michalska - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękuję za szybką i profesjonalną obsługę. Szczególnie jestem...
~Irena Michalska
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 marca 2020

Piotr Masuhr - opinia wątek zamknięty Od początku działalności naszej apteki korzystamy z usług biura Wektor....
~Piotr Masuhr
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 października 2019

Solidność i kultura wątek zamknięty Z usług biura Wektor korzystałam kilkakrotnie. Zawsze spotykałam się z...
~Halina
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 września 2019

Polecam, pełen profesjonalizm. wątek zamknięty Bardzo profesjonalna pomoc w każdej sprawie podatkowej , szybka odpowiedź na...
~Irena
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 sierpnia 2019

Pelen profesjonalizm i szybkość obsługi wątek zamknięty W pilnej sytuacji otrzymalam bardzo szybką, fachową pomoc podatkową. Kontakt...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 sierpnia 2019

Biuro rachunkowe godne polecenia okolice Gdyni wątek zamknięty Polecam biuro rachunkowe Pani Ewy Horak. Biuro znajduje sie w Redzie więc...
naniks2
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 lipca 2016

Profesjonalne Biuro Rachunkowe wątek zamknięty Od stycznia 2000 roku prowadząc aptekę krzystam z usług Biura Rachunkowego...
~Jolanta Masuhr-właściciel apteki
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 czerwca 2013

Biuro Rachunkowe godne polecenia. wątek zamknięty Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji TELSYSTEM Spółka z o.o. w Gdańsku...
~Ewa Bruździak-Prezes Zarządu
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 stycznia 2011

Profesjonalne Biuro Rachunkowe wątek zamknięty Prowadząc Aptekę, od stycznia 2000 roku korzystam z usług Biura Rachunkowego...
~Jolanta Masuhr
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 grudnia 2010

Profesjonale i na bardzo wysokim poziomie biuro rachunkowe wątek zamknięty Firma nasza zajmuje się rekrutacja i selekcja pracowników czyli w skrócie...
~Karolina Naruszewicz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 marca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
18

postów

10

wątków

do góry