Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam każdemu! wątek zamknięty Zwróciłem się do kancelari ze sprawą związaną z wypadkiem komunikacyjnym....
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 października 2018

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Bardzo sprawna pomoc przy odzyskiwaniu pieniędzy po zakupie samochodu z wadą...
~Piotr J.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 października 2018

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Do kancelarii trafiłam po wypadku komunikacyjnym ( uraz kręgosłupa szyjnego...
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 października 2018

Bardzo polecam wątek zamknięty Wspaniały kontakt, szybkie i pomyślne rozwiązanie sprawy, fachowi...
~Maja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2018

Solidnie i rzeczowo wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Fachowe i profesjnonle podejście do sprawy i Klienta.
~Zadowolona Klientka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 lipca 2018

Polecam wątek zamknięty Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście. Pełna skuteczność, oraz...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 lipca 2018

Polecam wątek zamknięty Pan Mecenas od początku podszedł do sprawy profesjonalne, zaczynając od...
~Joanna Okoń
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 czerwca 2018

Profesjonalizm i skuteczność wątek zamknięty Po tym jak ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania wraz z...
~Konstancja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 czerwca 2018

Wakacyjne odszkodowanie wątek zamknięty Kancelaria Prawna WSs na 6 :-). Doskonałe przygotowanie do sprawy, do tego...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2018

Klient wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście.Bardzo dobry kontakt. Zdecydowanie polecam.
~Klient
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2018

Skutecznie i starannie wątek zamknięty Po pierwsze ważne, że nie ma dla Kancelarii spraw zbyt małych - pomogą bez...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2018

Od odmowy do ugody wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście. Moją sprawę prowadził Pan Łukasz Hećman -...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lutego 2018

perfekcja i skuteczność wątek zamknięty bardzo jestem zadowolona ze współpracy... mimo kolei losu cieszę się że w tym...
~kobieta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 lutego 2018

Szybko sprawnie i rzeczowo wątek zamknięty Pisząc szczerze pomimo współpracy z wieloma kancelariami, takiej jak ta...
~Majk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 grudnia 2017

GORĄCO POLECAM !!! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, świetny kontakt, wysokie kompetencje, a przede...
~MAGDALENA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 grudnia 2017

Polecam! wątek zamknięty Profesjonalne podejście do sprawy. Jak najbardziej polecam.
~Adrian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 grudnia 2017

Kolejny raz pełen profesjonalizm. wątek zamknięty Korzystałem z usług WSS po raz drugi i drugi raz się nie zawiodłem. Miałem...
~Dariusz
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 października 2017

Polecam serdecznie! wątek zamknięty Bardzo miła atmosfera i profesjonalne podejście do tematu.
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2017

Rewelacja wątek zamknięty Po kolizji drogowej przekazalem sprawę do prowadzenia tejże kancelarii...
~Grzegorz
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 czerwca 2017

POLECAM!! wątek zamknięty Bardo polecam tę kancelarię.Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w każdym...
~Robert
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 lutego 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry