Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krzysztof - opinia Pan Adam Kucharski jest osobą godną polecenia każdemu, komu zależy na...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 stycznia 2023

Leszek Kujawa - opinia bardzo profesjonalna i nieskomplikowana obsługa, niewątpliwy sukces w mojej...
~Leszek Kujawa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 stycznia 2023

Marek - opinia Zycie płata różne figle, więc skorzystałem z tejże kancelarii, dobra ekipa...
~Marek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 stycznia 2023

Justyna - opinia Właściciel rzetelny i konkretny, współpracuje z wieloma adwokatami z tąd...
~Justyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 stycznia 2023

Marian O. z G. - opinia Szybka, rzetelna i bezkompromisowa obsługa, niezależnie od problemów....
~Marian O. z G.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 stycznia 2023

Krzysiek - opinia Kancelaria godna polecenia Uzyskałem poradę, przedstawiono rozwiązanie...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 stycznia 2023

XxX - opinia Korzystałem z porad i usług kancelarii wielokrotnie. Jak wskazuje ilość...
~XxX
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 stycznia 2023

Małgosia - opinia Korzystałam z usług Kancelarii kilkakrotnie, obsługa profesjonalna i bardzo...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 stycznia 2023

Olgierd - opinia Bezwzględnie polecam. Kompetentna obsługa, konkretne porady, dogłębna analiza...
~Olgierd
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 stycznia 2023

Łukasz - opinia Profesjonalne podejście. Gorąco polecam
~Łukasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 stycznia 2023

Julita - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie, miła i profesjonalna obsługa.
~Julita
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 kwietnia 2022

Łukasz - opinia wątek zamknięty Super kancelaria! Pomogli skutecznie usunąć wpisy z Bankowego Rejestru. Po...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 kwietnia 2022

Karolina Mokwa - opinia wątek zamknięty Polecam dział nieruchomości. Bardzo miła rozmowa z konsultantką.
~Karolina Mokwa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 stycznia 2022

Palce lizac - opinia wątek zamknięty Szybkie podjęcie działań uchroniło mnie przed strata pieniędzy.
~Palce lizac
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 grudnia 2021

Krzysztof Liedtke - opinia wątek zamknięty Nie ma dla nich trudnych spraw. Pomogą nawrt w alimentach
~Krzysztof Liedtke
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 listopada 2021

Tadeusz Michalkiewicz - opinia wątek zamknięty Sprawę z podziałem majątku załatwili szybko i sprawnie
~Tadeusz Michalkiewicz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 listopada 2021

Barbara - opinia wątek zamknięty Jeśli ktoś szuka prawnika to dobrze trafił. Odpowiedni ludzie. Przyjmują...
~Barbara
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 października 2021

Gabriela - opinia wątek zamknięty Pomogli mi wyjść z długów. Bardzo im za to dziękuję. Każdemu życzę takiej...
~Gabriela
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 września 2021

Beata F - opinia wątek zamknięty Kancelaria bardzo mi pomogła w mojej sprawie za co jestem im bardzo wdzięczna.
~Beata F
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 maja 2021

Klaudia - opinia wątek zamknięty Dziękuję za pomoc. Będę Was polecać.
~Klaudia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 lutego 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry