Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Profesjonalnie i po ludzku wątek zamknięty Pani Mecenas prowadziła moją sprawę rozwodową. Niesamowicie profesjonalna i...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 października 2019

Bardzo skuteczna mecenas wątek zamknięty Pani Joanna pomogła mi wygrać w sądzie z nieuczciwą firmą. Widać...
~Tymon
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2016

Polecam! wątek zamknięty Skontaktowałem się telefonicznie z Radcą Prawnym Panią Joanną Rynas, aby...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 maja 2016

Pełen profesjonalizm i całkowite zaangażowanie wątek zamknięty Na Panią Joanne trafiłam z polecenia. Jest profesjonalista, ktory angażuje...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2015

monika - opinia wątek zamknięty pomoc super
~monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 grudnia 2014

Zawsze pełne zadowolenie wątek zamknięty Współpracuję z Panią Joanną już kilka lat i od samego początku byłam pod...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 lipca 2014

Wzorcowa współpraca wątek zamknięty Prowadząc firmę miałem do czynienia z różnymi prawnikami o których nie...
~WK
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 października 2013

Bardzo dobry kontakt i rzeczowa pomoc wątek zamknięty Trafiłam z polecenia. Pani Mecenas szybko zajęła się sprawą i w przystępny...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 października 2013

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Od roku borykałam się z nieuczciwym usługodawcą. W końcu natrafiłam na...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 września 2013

Skuteczna i rzetelna firma wątek zamknięty Wygrany proces to chyba najlepszy dowód na uzasadnienie 6 punktów przynanych...
~Radic
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 września 2013

Profesjonalizm na 100% wątek zamknięty Korzystalem z pomocy pani mecenas juz trzykrotnie i za kazdym razem spotkalem...
~K.W.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 września 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry