Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pozytywne zaskoczenie wątek zamknięty Niedawno po dłuższej przerwie postanowiłam ponownie odwiedzić New Kansai...
~klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 września 2014

Duży niesmak wątek zamknięty Otrzymałem kupon na kolację marzeń dla dwojga z katalogmarzen.pl, który...
~Radek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2014

Srednio wątek zamknięty sushi bez rewelacji,obsluga tak samo,jedyna badzo fajna rzecz to wystrój oraz...
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lipca 2014

cd Rozczarowanie !!! wątek zamknięty O 20.00 (koleżanka ma jeszcze w czajniczku herbatę) podeszła do nas ponownie...
~Weronika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 czerwca 2014

ja się nie zawiodłam wątek zamknięty Skorzystałam po raz drugi z gruponu i się nie zawiodłam. Pani Kelnerka BARDZO...
~Gonia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2014

Rozczarowana - opinia wątek zamknięty Skorzystałam z oferty grouponowej. Niestety byłam rozczarowana. Zamówiłam...
~Rozczarowana
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2014

odradzam :/ wątek zamknięty Jestem wielką fanką Sushi, chodzę na nie na prawdę często. Zazwyczaj chodzę...
~Julia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2014

porażka wątek zamknięty Skorzystałam z oferty z gruponem, zachęcona opiniami.Niestety, to, co...
~Viola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 marca 2014

skandaliczna sytuacja wątek zamknięty Zamówiłam mały zestaw Hokaido plus dodatkowe maki. Swój zestaw zdecydowałam...
~jg
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lutego 2014

Moje domowe sushi jest o niebo smaczniejsze! wątek zamknięty Omijajcie ten bar szerokim łukiem. Kelnerka po podaniu karty co dwie minuty...
~Natalia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 października 2012

NIE POLECAM!!! TRAGEDIA wątek zamknięty Byliśmy wczoraj z meżem zapłaciliśmy 140 zł za zestaw który był w smaku...
~GOSIA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 stycznia 2014

... wątek zamknięty stosunek ceny do jakości - dramat!!Za 140 zł dostalismy malutką porcję,ryż...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 stycznia 2014

Pierwszy raz zostawiliśmy rolki na talerzu... wątek zamknięty Byłam raz, z grouponem, sprawdzić czy warto. Więcej na pewno tam już nie...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 grudnia 2013

polecam wątek zamknięty byłam dwukrotnie, z kuponem. Obsługa miła, jedzenie smaczne i świeże. Z...
~:)
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 listopada 2013

Kolejny udany wieczor w tym lokalu. wątek zamknięty Wczoraj ponownie odwiedzilem ten lokal ze znajomymi. Jakosc potraw jak i...
~Robert
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 listopada 2013

NIESMACZNIE, NIEMIŁO, ODRADZAM wątek zamknięty Po raz pierwszy byłam w restauracji New Kansai kilka miesięcy temu, smak...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2013

OSZUKUJĄ NA GROUPONACH, RADZĘ OMIJAĆ Z DALEKA! wątek zamknięty Miałam okazję przekonać się jak traktuje się klientów korzystających z...
~zofia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2013

smacznie wątek zamknięty Praktycznie same plusy. Lokalizacja, wystrój, obsługa, atmosfera, a przede...
~klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2013

serdecznie polecam! wątek zamknięty W new kansai sushi bar bywamy średnio raz w tygoniu. Obsługa jest bardzo...
~Ela
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2013

unikajcie promocji w zakupach grupowych wątek zamknięty Byliśmy tan z Grupona, beznadziejne sushi, ,marne składniki w sushi (głównie...
~st
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 lipca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
172

postów

138

wątków

do góry