Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wybrakowane zestawy...i wielkie rozczarowanie wątek zamknięty Dzisiaj po raz, ktorys z kolei poszlam do Kansai sushi. Kilka moich...
~Gosia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 czerwca 2011

Niestety nie polecam wątek zamknięty Nie polecam z dwóch powodów: - ceny tzw. setów na które ważny był kupon...
~tp
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 maja 2011

tragedia wątek zamknięty Właściwie mogłabym skopiować opinię "E" z 11.04.2011. Moja wizyta wyglądała...
~groszyzna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 maja 2011

ODRADZAM, SZKODA PIENIĘDZY wątek zamknięty Wizyta w New Kansai Sushi związana była z promocją na Grouponie i miała być...
~E
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2011

ODRADZAM !!! wątek zamknięty Do New Kansai Sushi trafiliśmy w związku z ofertą promocyjną na Grouponie. Na...
~Magda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 marca 2011

stanowczo nie wątek zamknięty korzystalam z tej restauracji na zasadzie bon grupon i jestem zawiedziona. w...
~aga
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 marca 2011

NIE POLECAM wątek zamknięty Próbowałam sushi w wielu restauracjach i ta była zdecydowanie najgorsza!...
~niezadowolona
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 marca 2011

Odradzam wątek zamknięty Byliśmy świadkami sceny, jak najpierw szef przyszedł i zrobił pracownikom...
~Piotr
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 marca 2011

ODRADZAM ZDECYDOWANIE! wątek zamknięty Jak widać opinii negatywnych jest wiele dla tej knajpy bo trudno nazwać to...
~wojtek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 marca 2011

Odradzam zdecydowanie wątek zamknięty No niestety.... zawiodłam sie. Bar jak bar, bo zdana to restauracja. wygląd...
~Marianna
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 grudnia 2010

Odradzam wątek zamknięty po raz pierwszy w życiu zdarzyła nam się sytuacja gdzie kelnerka widząc, że...
~beata
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 grudnia 2010

OBSŁUGA TO DNO! wątek zamknięty Mail kieruję do szefa Kansai gdyż wiem jak ceni wysoka jakość i widać to po...
~stali klienci
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2010

Sushi jak zwykle pyszne, obsługa jeszcze gorsza niż zwykle ! wątek zamknięty Sushi jak zwykle pyszne, ale obsługiwała nas jakaś obrażona na cały świat...
~stef
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 lutego 2010

Ogólnie ok wątek zamknięty Wybrałam się ze znajomymi na sushi po raz kolejny,obsługa bardzo miła jak...
~stokrotka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 lutego 2010

Całkiem nieźle:) wątek zamknięty Po pierwsze przemiła obsługa. Wbrew pozorom nieczęsto się zdarza aby obsługa...
~maja
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 października 2009

REWELACJA - trzymaja ten sam poziom kazdego razu. wątek zamknięty Po dłuzszej przerwie postanowiłam odwiedzc ponownie Sushi na Heweliusza -...
~Sandra
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 lipca 2009

Średnio wątek zamknięty Obsługa w porządku, ceny wysokie. Wystrój przyjemny, za to duży minus za...
~Paula
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 marca 2009

Jak na start - całkiem nieźle. wątek zamknięty Kolejna knajpka sushi w Gdańsku - powód do radości. Do tego jest to "filia"...
~k.l.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 grudnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
172

postów

138

wątków

do góry