Widok

Kantor internetowy

Witam, czy ktos splaca z jego pomoca kredyt? Jak wyglada przykladowa transakcja, jakie sa oszczednosci w dluzszym okresie czasu?
Mam wiecej pytan, ale byc moze nie bede musiala ich zadawac :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wymieniam chf do kredytu w kantorze internetowym fritz exchange i oszczędzam kazdego miesiąca około 60 zł, płacę za przelew wychodzący 5 zł.
Żeby wymieniać online trzeba mieć konto walutowe i złotówkowe, transakcja polega na tym, że trzeba się zarejestrować i zalogować w platformie, wpłaca się kaskę na konto platformy, wybiera się kwotę, kurs i walutę i pieniążki sa zamieniane, później trzeba zlecić przelew na swoje konto walutowe, akurat we fritz exchange mają bezpłatne przelewy do alior banku i ING, do bre, multibanku i mbanku 5 zł, a do reszty 5 - 15 zł.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam FRITZa! korzystam z niego od lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Mają satysfakcjonujące kursy, dzięki którym już sporo zaoszczędziłem! Ze wszystkimi pytaniami kieruj się na ich infolinie! co lepsze możesz skorzystać z wersji DEMO dzięki której nauczysz się jak poruszać się po nim!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kantorekspert.pl Najlepszy. Wymiana trwa kilka min
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tu masz kilka sprawdzonych kantorów. Możesz wymieniać praktycznie po średnim kursie.
https://albertkredyty.pl/wymiana-walut.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

rośliny do ogrodu, gdzie kupić? (27 odpowiedzi)

Witam, szukam porządnego punktu ogrodniczego w okolicach Gdanska, gdzie moglabym zakupic rosliny...

czynsz SM KARWINY (35 odpowiedzi)

Czy moglibyście napisać mi ile płacicie za czynsz w mieszkaniu ok.60 m2 na 4 osoby?

jakie drzwi ? (27 odpowiedzi)

Drzwi zakupione za około 500zł w markecie mimo, że mają nazwę wzmacniane to całkowicie nie...

do góry