Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam. wątek zamknięty Tydzień temu poddałam mojego psa kastracji.Odebrałam go już wybudzonego.Dziś...
~Hans
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 czerwca 2012

przyjaciółka zwierząt wątek zamknięty Serdecznie dziękuję Wszystkim pracownikom tej lecznicy. Od 33 lat moje...
~Lidia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 lutego 2012

zdecydowanie polecam wątek zamknięty Mój pies jest szczęśliwy i niezmiernie wdzięczny pani dr Szadkowskiej i pani...
~Jola W.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 lutego 2012

Tylko tu leczę swoje zwierzęta! wątek zamknięty Fachowość, dostępność, serce dla zwierząt, wyrozumiałość dla ich właścicieli,...
~Barbara Badowska Średniawa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 listopada 2011

polecam!! wątek zamknięty trafiłam do tej kliniki przypadkiem- niedziela chore zwierze...byłam w tej...
~justyna p.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 września 2011

Kaprow-Lecznica-Malych-Zwier- wątek zamknięty Według mojego doświadczenia z moim 16 letnim psem jest to najlepsza lecznica...
~JANUSZ
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 marca 2011

Zdecydowanie nie polecam !!! wątek zamknięty Trafiłam do przychodni z moim 5-letnim buldożkiem, miał paraliż tylnych...
~aniolek003
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 grudnia 2010

Nie polecam tej lecznicy!!!!!!! wątek zamknięty W miesiacu wrzesniu przyjechałam ze swoja 1,5 roczna sunia, która miała...
~Anna Wyszomirska
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 listopada 2010

REWELACYNA LECZNICA! DZIĘKUJĘ!!! wątek zamknięty Mój pies po zderzeniu z samochodem miał przetrącony kręgosłup. Gdyby nie...
~katarzyna mońko
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2010

Bardzo dobra lecznica wątek zamknięty Korzystałem kilkakrotnie z tej lecznicy w związku z problemami u mojego psa....
~AG
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 marca 2010

Super lecznica wątek zamknięty Po prostu rewelacja: profesjonalne podejscie, skuteczne leczenie i niedrogo...
~majkel
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 lutego 2010

Jestem zadziwiony negatywnymi opiniami wątek zamknięty To już czwarta okazja w ostatnich 2 latach do sprawdzenia jakości usług....
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 lutego 2009

najgorsza lecznica jak może się trafić !!!!!!!!!!!!!!!!!! ODRADZAM wątek zamknięty brak profesjonalizmu, leczenie zwierzaka bez postawienia prawidłowej diagnozy...
~jaguar
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 listopada 2008

... wątek zamknięty Nie wiem, jak jest na miejscu, ale to, co przed chwilą się stało, mnie...
~właścicielka szynszyla
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 września 2008

Jak stracić klienta? wątek zamknięty Otóż zatrudnić młodą dziunię, które za nic ma klientów. Zapytana z czego...
~Grzegorz Wszelaczyński, właścici
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2008

POLECAM wątek zamknięty Miejsce w którym można zrobić wiele badań na miejscu. Profesjonalne...
~Moana
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 czerwca 2008

Iwona M. - opinia wątek zamknięty Nie dbają o utrzymanie pacjentów tzn. zrażają złymi godzinami przyjęć...
~Iwona M.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 marca 2008

To co ciśnie się na usta jest niecenzuralne wątek zamknięty ... Tylko tak moge tu napisac o kimś kto pozwala męczyć się zwierzęciu w...
~Zdruzgotani
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 grudnia 2007

strega - opinia wątek zamknięty na szczęście byłam tylko szczepić szczeniaka ale.... musiałam ze zdrowym...
~strega
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 lipca 2007

Ostrzeżenie wątek zamknięty Skorzystałem z usług tej przychodni i już nigdy tego nie zrobię. Chodziło o...
~abakone
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 lipca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
49

postów

42

wątków

do góry