Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie jest źle wątek zamknięty W zeszły weekend nasza klasa organizowała tam spotkanie integracyjne po 25...
~marka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 grudnia 2007

haha wątek zamknięty Wszystkie niekorzystne opinie napisała jedna osoba, którą znam :))))))) haha...
~eddna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 listopada 2007

Rozczarowanie wątek zamknięty Przezyłam rozczarowanie. Miało być przyjemnie, a skończylo się niesmakiem, a...
~belferka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 listopada 2007

REWELACJA NA 6+ wątek zamknięty Ciężko mi wierzyć w tego rodzaju opinie które widnieją poniżej. Byłam w...
~Kasia Nowicka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 listopada 2007

Witamy tu Nowożeńcy z 29.09.2007. wątek zamknięty Po powrocie z podróży poślubnej chcielibyśmy złożyć ogromne podziękowania dla...
~Gorąco polecamy i pozdrawiamy Ka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 listopada 2007

Mari - opinia wątek zamknięty Byłam na dużej zorganizowanej imprezie i czym prędzej "wiałam" do domu bo...
~Mari
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 października 2007

Impreza- porażka wątek zamknięty W tej karczmie mieliśmy imprezę integracyjną. Porcje dla 6 osób straszliwie...
~Iwona
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 października 2007

Porażka...!!! wątek zamknięty Czy można wyjść głodnym po imprezie integracyjnej? Można :( Jedzenia mało,...
~niezadowolona
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 22 października 2007

nie polecam wątek zamknięty Bywałam już w wielu lokalach na różnych imprezach i to nie tylko z okazji...
~Gosia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 października 2007

Drętwo wątek zamknięty Nie polecam.Jedzenie nie smakowało moim gościom.Zupa grzybowa gotowana na...
~maksymilian
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 października 2007

Kiszka w karczmie wątek zamknięty Od chwili zamówienia czekaliśmy na 2 porcje piergów ok.40 minut,i do tego...
~peesto
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 października 2007

Wesele tylko w Trzech Dębach wątek zamknięty Karczma Trzy Dęby, nasz Dom Weselny, to miejsce bardzo dobrze położone,...
~Basia i Tomek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 września 2007

podziękowania wątek zamknięty Dzień dobry Panie Grzegorzu! W imieniu swoim i Robsona :) chciałabym bardzo...
~Kamilla przez dwa "L" :)
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2007

Polecamy:) Świetny lokal! wątek zamknięty Niedawno mieliśmy wesele w Karczmie, początkowo planowalismy w ogrodzie, ale...
~Młodzi małżonkowie
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 lipca 2007

wesele w ogrodzie w Karczmie Trzy Dęby !!! wątek zamknięty Witamy serdecznie, jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru jakiego dokonalismy...
~Agnieszka i Marek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 czerwca 2007

:D wątek zamknięty witam tu Jacek pozdrawiam wszystkich :) jest tu bardzo fajnie hehehhehe
~Jacek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 maja 2007

I tak dalej :D wątek zamknięty Jest tam pięknie!!! Smaczne jedzonko i miła obsługa to podstawa !!! Bardzo...
~A.
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 5 maja 2007

TYLKO TU!! wątek zamknięty Polecam nie będe się rozpisywała dlaczego, sprawdzcie sami NAPRAWDE WARTO!!
~Kasia S.
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2007

Sebastian Kotarski - opinia wątek zamknięty Witam często bywam wraz z moja nażeczoną w uroczej Karczmie. Jestesmy nia...
~Sebastian Kotarski
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2007

Goraco polecam wątek zamknięty Bardzo miła obsluga , wyśmienite jedzonko i domowa atmosfera - to gwarancja...
~Magdalena Kurczewska-Svensson
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
195

postów

161

wątków

do góry