Widok

Karina - opinia

Przedszkole Bajkoland Temat dostępny też na forum:
Bardzo dobra placówka, którą można z czystym sumieniem polecić. Naprawdę pracują tutaj osoby z powołania. Budynek jest dobrze wyposażony a zajęcia ciekawie prowadzone. Dobry kontakt z opiekunami. Ogólnie bardzo OK
Moja ocena
opieka: 6
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
wyposażenie: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bardzo fajne miejsce , ładne sale miłe panie i bardzo ciekawe zajęcia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Słyszałam o tym przedszkolu bardzo dużo pozytywnych opinii moje koleżanki z pracy prowadzają tam swoje dzieci i ja tez chce by moja córa chodziła tam od września dlatego przystąpiłam teraz do rekrutacji i mam nadzieje ze się uda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mój syn chodzi do tego przedszkola już rok i jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z nauki języka jak i opieki. Mateuszek bardzo ładnie się rozwija :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie wiem od czego to zależy ale moje bąble bardzo sobie chwalą przedszkole a tu czytam u niektórych takie rzeczy . Ja co dziennie z moimi rozmawiam i wiem że nie dzieje im się tam krzywda i że lubią zajęcia i swoją ciocię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

kadry i płace, księgowość - nauka (3 odpowiedzi)

Powiedzcie mi, jak najlepiej nauczyć się kadr i płac oraz księgowości samemu w domu? Idę co...

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

do góry