Widok

Karmaniola czyli od sasa do lasa

Karmaniola czyli od Sasa do Lasa Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Karmaniola czyli od sasa do lasa.
KARMANIOLA czyli OD SASA DO LASA
operetka Stanisława Moniuszki z librettem Joanny Kulmowej

Operetka to "boski idiotyzm", wielkie słowa, emocje rozdęte do niewyobrażalnych rozmiarów, przesadne gesty, minoderia, błaha treść, muzyka wpadająca w ucho, pióra, fraki i wszelki nadmiar, można jej zarzucić wszystko, poza jednym: od stuleci niezmiennie cieszy się powodzeniem i znajduje się w ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brawo!!!

Przedstawienie rewelacyjne, wspaniałe, fantastyczne, cudne! Dłonie bolały od oklasków!!! Dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przemiło spędzony wieczór. Wychodziłem uradowany oraz przepełniony pozytywną energią. Jestem kontent!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1

i te flaki...głowy i nogi :D
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

...a ja nie....słabe chwyty, przetarte slogany, nie jestem pewna czy Moniuszko zaakceptowałby tę wersję.
Humor bardzo na czasie (wyborcza laurka), mnie nie zadowala, pomysł jako tako, dobrze ,że muzyka trzyma to wszystko w garści.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Do diaska!....dobre!

Wyszedłem mając obrzękłe klaskaniem prawice (i lewicę).
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bardzo na czasie....

Świetnie zrobiona sztuka .Śpiew wszystkich aktorów na bardzo wysokim poziomie /jak w teatrze muzycznym!!:-)/Śmiech przez łzy,bo od zawsze Polacy są niezmienni.....skłóceni ze sobą......Może by tak wykorzystywać częściej talent wokalny naszych aktorów!!!Wreszcie było dosyć dobrze słychać a to za sprawą indywidualnych mikrofoników.
polecam !!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Krzyk!

i nic więcej!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wspaniała, brawo

Wspaniała sztuka, zasłużone brawa na stojąco, poruszająca uczucia, wzruszająca, łzy w oczach. Teatr Wybrzeże jak zawsze na wysokim poziomie nigdy nie zawodzi. Dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wspaniale

Piękne przeżycie.
Niezwykły talent , wspaniała scenografia, bardzo mile spędzony czas.
Polecam!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Rubinowe Gody (23 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Rubinowe Gody . Rubinowe Gody Czy czterdziesta rocznica ślubu małżeństwa...

Bajka o księciu Pipo, koniu Pipo i księżniczce Popi (8 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Bajka o księciu Pipo, koniu Pipo i księżniczce Popi . "Bajka o księciu...

Dom wariatów (3 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Dom wariatów . Nadia, a od teraz właściwie już Narcyza, ma nadzieję na...

do góry