Widok

Karolina - opinia

Zachęceni opiniami w internecie postanowiliśmy skorzystać z usługi. Zanim zdecydowaliśmy się wezwać fachowca skontaktowaliśmy się w celu oszacowania kosztu naprawy. Dodam, że trafnie oceniliśmy co jest do wymiany. Po przyjeździe fachowca koszt naprawy okazał się być prawie dwukrotnie wyższy. Zrezygnowaliśmy gdyż czuliśmy się oszukani i naciągnięci. Musieliśmy zapłacić za dojazd i diagnostykę 80zł, którą sami dokonaliśmy. Nie polecam. Jedyny plus, że wizyta z dnia na dzień umówiona.
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
terminowość: 6
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dziękujemy za pozostawienie opinii, jednak kilka kwestii wymaga wyjaśnienia.
Pod czas umówienia wizyty podajemy jedynie koszt orientacyjny, który może ulegać zmianie po sprawdzeniu na miejscu, tym bardziej kiedy klient nie podaje dokładnych danych urządzenia. Poza tym, trafna diagnoza postawiona przez klienta nie we wszystkich wypadkach jest gwarancją dokładności zdeklarowanego kosztu orientacyjnego, gdyż cena za usługę kształtuje się na podstawie wielu inny czynników.
Kwota w wysokości 80 zł jest standardowym kosztem wezwania, który jest określony w regulaminie. Zamawiając usługę, klient akceptuje wszystkie postanowienia regulaminu.
Pozdrawiamy,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry