KartCenter

Gokarty

Sopot, 3 Maja 69c

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
-------Obecnie najlepszy tor w 3mieście !!!!!------------------------------- wątek zamknięty Byliśmy z znajomymi na torze w Sopocie. Obsługa na torze bardzo miła wszystko...
~Sylwester
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2009

Super zabawa !!! wątek zamknięty Bardzo fajny tor, przyczepność aż urywa głowę. Byliśmy większą ekipą (12...
~Chochlik
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 lipca 2009

Nareszcie.. wątek zamknięty Najlepszy tor kartingowy w Polsce (jezdzilem na wielu) Niema co pisać....
~Piotrek W.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 lipca 2009

tragiczna obsługa wątek zamknięty Witam. Do dziś byłem stałym klientem KC. Jeździłem u nich przynajmniej raz w...
~Adam
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 czerwca 2009

Super. Sopot wątek zamknięty Super byłem na torze w sopocie super lokalizacje, miła obsułga. Według mnie...
~Maciek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 maja 2009

gdzie ten nowy tor ? wątek zamknięty nowy tor miał być już w kwietniu, a jest koniec maja - na stronie www ciągle...
~msz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 maja 2009

Tor widmo wątek zamknięty Kiedy byłem tam 29.01.2009 wszystko OK. Naprawdę bardzo fajny tor, ciekawy,...
~Piotr
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 lutego 2009

YES YES YES!!! wątek zamknięty Oceny powinny mówić same za siebie. Super frajda, troche boli w portfelu,...
~Halfalien
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 lutego 2009

Zdecydowanie polecam :) wątek zamknięty Frajda jest nie słychana. Jedyne zastrzerzenia mam do tego całego mostka -...
~misiooo
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 stycznia 2009

REWELACJA!!!!!!!!! wątek zamknięty Świetne przeżycia, byliśmy całą dużą ekipą i już umawiamy się na kolejny raz...
~little
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 grudnia 2008

Adrenalina powyżej poziomu MAX wątek zamknięty Firma nieporównywalnie lepsza od konkurencji. Wiadomo, znajdzie się kilka...
~nie VIP
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 grudnia 2008

SUUUUUPER! wątek zamknięty Niesamowita przygoda!
~Andrzej
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 listopada 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
35

postów

32

wątków

do góry